Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To będzie bolało
Lekko nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2019, 13:33
Odpisz
3 grudnia 2018, 02:01
Śmierć L to był najgorszy moment w całym tym Arcydziele.
Odpisz
14 grudnia 2018, 06:27
@mortzmargonem: nie sama śmierć a jego zastępcy byli żałośni
Odpisz
14 grudnia 2018, 15:10
@VipekGuy: Pozostawiali straszny niedosyt.
Odpisz
4 grudnia 2018, 21:19
@qaz123: ile anime mi się teraz zebrało do obejrzenia xD starczy na 2 miesiące
Odpisz
5 grudnia 2018, 19:04
@jejaplxiaomi: Co ja właściwie napisałem bo nie pamiętam
Odpisz
6 grudnia 2018, 13:56
@qaz123: ja też
Odpisz
5 grudnia 2018, 16:37
wgl to czy to nie jest death note? pierwsza osoba przypomina mi "L"
Odpisz
5 grudnia 2018, 17:01
@Saaaaasuke: to pierwsze to tak
Odpisz
5 grudnia 2018, 20:31
@Tymek590: no to dobrze ^^ o to mi chodziło
Odpisz
5 grudnia 2018, 22:50
@Saaaaasuke: Drugi to Yagami Raito vel Light Yagami
Odpisz
5 grudnia 2018, 22:56
@gumstg: no wow naprawdę? xD
Odpisz
5 grudnia 2018, 07:12
Bungou Stray Dogs, gdyby ktoś pytał o tytuł animu.
Odpisz
5 grudnia 2018, 22:48
@Kazute: Dzieki za przypomnienie nie moglem sobie przykleic z ktorego to anime. To nie byla ta akcja co pojedynkowali sie juz nie pamietam czy to byl zamek czy jakis kosciol
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:24
który to odcinek pokemonów
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:25
@Agario: Pokemonów? To jest SAO!/s
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:25
ty się odpie**ol od naruto
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2018, 12:26
@Agario: Ej, od Konosuby się odpie**ol!
Re:zero wybaczę, Monster musume oki, ale My first girlfriend is a gal zostaw w spokoju!
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:26
@Agario: też uwielbiam fairy tail
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:27
@OnionCake: czy ktoś powiedział jojo
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:28
@antekk5: tak, to on powiedział dragon ball
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:29
a bo ja usłyszałem fist of the north star
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:32
@antekk5: a to nie przypadkiem LoveLive?
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:33
nwm to chyba beyblade czy coś
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:33
@antekk5: Prędzej Goblin slayer
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:36
co ty to mi wygląda na cowboy bebop
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:38
@antekk5: jasne, pewnie jeszcze powiesz Berserker
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:39
otóż nie
to na 100% jest akira
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:40
@antekk5: a nie K-on?
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:42
to nie jest jakiś plebowy k-włączone, tylko bakugan
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:43
@antekk5: zgadzam się, tylko avatar
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:43
@antekk5: co? Initial D? Ja jestem pewien że wangan midnight
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:44
@Misieeek04: pójdźmy wszyscy na kompromis
boku no pico
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:45
@antekk5: uuuuuuu...
Boku no hero academia
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:48
dobra niech będzie
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
AAAA KURRRRRRWAAAAA ŻARTOWAŁEM KAŻDY DOBRZE WIE ŻE TO JEST NEON GENESIS EVANGELION
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:49
@antekk5: może jeszcze powiesz że to Overlord, co?
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:51
może
a może nie bo to tak naprawdę jest bleach
przepraszam
w y b i e l a c z
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:53
@antekk5: Czy ktoś powiedział No game No life?
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:58
@qaz123: nie, wyraźnie powiedziano że ghost in the shell
Odpisz
2 grudnia 2018, 12:59
@qaz123: Tak, to jest Another
Odpisz
2 grudnia 2018, 13:02
@Misieeek04: To dobrze, już myślałem że ktoś obraża Made in Abyss
Odpisz
2 grudnia 2018, 13:03
@qaz123: nie wytrzymałbym obrażania Corpse Party
Odpisz
2 grudnia 2018, 13:03
@qaz123: co? Masz coś do you're under arrest?
Odpisz
2 grudnia 2018, 13:04
Ja też, Fate/Zero to moje ulubione anime
Odpisz
2 grudnia 2018, 13:06
@qaz123: ja też lubię girls und panzer
Odpisz
2 grudnia 2018, 13:06
dobra, idę oglądać how not to summon demon lord, do zobaczenia
Odpisz
2 grudnia 2018, 13:07
@qaz123: czy słyszałem Nanatsu no Taizai?
Odpisz
2 grudnia 2018, 14:41
@Tymek590: kto powiedział haikyuu?
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2018, 21:13
@OnionCake: Czyli nie tylko ja tu oglądam Bobobo-bo bo-bobo?
Odpisz
4 grudnia 2018, 21:20
@MineDan: oh tak, ja też lubię koe no katachi
Odpisz
4 grudnia 2018, 21:30
@rousered: a kto nie lubi. Macross delta to przecież dobre anime
Odpisz
4 grudnia 2018, 21:32
@rousered: tak, też lubię code geass
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:00
@lampa_stolowa: Dobrze mówicie. To jest One Piece.
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:14
Ej, wydaje mi się, że czas już zakończyć tę dyskusję o Beelzebubie
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:15
Co ty, oszalałeś? Widać, że Black Clover!
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:15
A ja myslalem ze to SEL;p
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:23
@gumstg: Przecież widać, że to Ao No Exorcist.
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:24
@wiki9595: zostawcie już te tytuły w spokoju
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:25
@wiki9595: ale wystarczy spojrzeć
aby wiedzieć, że to Re:Zero
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:33
@Tymek590: Ja i tak jestem pewny że to Nami
Odpisz
4 grudnia 2018, 23:39
Mi to wygląda na Akame Ga Kill
Odpisz
5 grudnia 2018, 07:19
@Adi34: Przecież to Hetalia.
Odpisz
5 grudnia 2018, 07:22
@Judi556: Czy to Death note? Oczywiście, że Kimi No Na Wa
Odpisz
5 grudnia 2018, 07:34
Tyle fanów serii Fate *^*
Odpisz
5 grudnia 2018, 10:44
@Abigaiss: gównoburza
Odpisz
5 grudnia 2018, 12:21
@Little_boy: pierwsza taka w której moźna znlaeść kilka fajnych tytułów anime
Odpisz
5 grudnia 2018, 16:37
@Fenekin582: ochhh tak a po za tym to ciesze sie za tak duzo tutaj osob oglada death note ^^
Odpisz
5 grudnia 2018, 18:23
@Saaaaasuke: death note jest fajny anime które tylko za pierwszym razem zapiera dech
Odpisz
5 grudnia 2018, 18:25
@Fenekin582: o jakie death note ci chodzi?
widać że to Zombieland saga!
Odpisz
5 grudnia 2018, 18:51
według mnie to AnoHana
Odpisz
5 grudnia 2018, 19:02
@Little_boy: to nie shitstorm
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:36
Odpisz
5 grudnia 2018, 10:54
każdy ma inne zdanie na temat napojów gazowanych lecz ja lubię coca cola
Odpisz
5 grudnia 2018, 12:35
@Little_boy: Ja tam lubię pepsi ale cola smakuje mi bardziej na zimno.
Odpisz
5 grudnia 2018, 11:58
Odpisz
5 grudnia 2018, 09:27
*westernowe gwizdanie i krzyczy toczący się po ulicy*
Odpisz
5 grudnia 2018, 11:45
@Nikosos22: krzyczy? Ah te autokorekty
Odpisz
5 grudnia 2018, 09:41
Death Note <3
Odpisz
5 grudnia 2018, 07:25
Pepsi i Coca Cola XD
Odpisz
5 grudnia 2018, 00:06
Odpisz
5 grudnia 2018, 06:58
@jabol719: zamień obrazki to będzie dobrze
Odpisz
5 grudnia 2018, 07:18
@Pegi20: Popieram.
Odpisz
5 grudnia 2018, 07:23
@Pegi20: Albo niech wstawi Dr. Peppera gdzieś
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2018, 10:46
@jabol719: strzałki w dół to chore osoby co piją pepsi a strzałki w górę to osoby co deletują się aromatem wykwitnej coca coli
Odpisz
5 grudnia 2018, 14:33
@Little_boy: dzięki
Odpisz
5 grudnia 2018, 15:40
@jabol719: wszystkie smakuja tak samo
Odpisz
5 grudnia 2018, 17:05
@Tymek590: otóż nie
Odpisz
6 grudnia 2018, 09:29
jest gdzieś w Polsce dr pepper (oprócz internetu ) dostepny?
Odpisz
6 grudnia 2018, 15:23
@Pegi20: Piotr i Paweł
Odpisz
6 grudnia 2018, 20:04
@jabol719: W Polsce niestety pepsi jest lepsza niż cola ale przykładowo w takiej Holandii czy Ukrainie Cola jest lepsza
Odpisz
4 grudnia 2018, 21:13
no nie wiem...
Odpisz
4 grudnia 2018, 23:06
@TellingKolega:
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:59
#TeamRozpuszczalnik
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:11
dla mnie zawsze lepsza coca cola
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:16
@ruzwelt1: Pepsi dla mnie
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:21
@ruzwelt1: #Kwaschlebowymasterrace
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:25
@Verneo: kurcze ja też
Odpisz