Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przypałowo
Pozdrawiam świetliki
Fajnie że odpowiedzieli
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 grudnia 2018, 16:42
Kto ma gta sa na telefonik?
Odpisz
4 grudnia 2018, 16:52
@cotthlette: Ja miałem ale po przejściu odinstalowałem bo nie starczało miejsca.
Odpisz
4 grudnia 2018, 16:54
A podobało ci się?
Odpisz
4 grudnia 2018, 16:55
@cotthlette: Dwa razy przechodziłem sam sobie odpowiedz.
Odpisz
4 grudnia 2018, 16:58
No w sumie ja przechodzę chyba z 7 raz bo kupiłem sobie jeszcze na kompa..
San Andreas troche już nieśmiertelne
Odpisz
28 grudnia 2018, 01:59
@cotthlette: na nowym fonie ciągle się crashuje i nie idzie grać
Odpisz
19 stycznia 2019, 22:02
@cotthlette: ja kupione mam
Odpisz
28 grudnia 2018, 10:53
Ciekawe ile bolidów F1 teraz rozwali.
Odpisz
28 grudnia 2018, 17:33
@Broski: należy do elity świata pod względem umiejętności jazdy, a sceptycy dalej swoje
Odpisz
4 grudnia 2018, 17:01
Szczerze to nawet nie zauważyłem że od tamtego czasu przestał się ścigać
Odpisz
4 grudnia 2018, 17:27
Również tego nie zauważyłem
Odpisz
27 grudnia 2018, 21:05
bo nie przestał
Odpisz