Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trzeba brać osobną torbę
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2018, 09:11
Najzabawniejsze jest to, że to skrót od ich pełnej nazwy z tego co kojarzę
Odpisz
20 grudnia 2018, 14:31
@lorax12: Chodzi o "Acidic Vaginal Liquid Explosion Generated By Mass Amounts Of Filthy Fecal Fisting And Sadistic Septic Syphilic Sodomy Inside The Infected Maggot Infested Womb Of A Molested Nun Dying Under The Roof Of A Burning Church While A Priest Watches And Ejaculates In Immense Perverse Pleasure Over His First Fresh Fetus"?
Odpisz
20 grudnia 2018, 16:17
@KayonPL: co do ku*wy
Odpisz
20 grudnia 2018, 19:00
@KayonPL: Tak
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2024, 21:07
@KayonPL: k...a, co to jest xD
Odpisz
30 grudnia 2018, 23:38
Ich jest jeszcze więcej
Odpisz
20 grudnia 2018, 14:23
xavlegbmaofffassssitimiwoamndutroabcwapwaeiippohfffx macie ich nazwę.
Odpisz
18 grudnia 2018, 22:18
Przesłuchałem tego Xawlegbmaofffassssitimiwoamndutroabcwapwaeiippohfffx i muszę przyznać że jest spoko , jeśli ktoś lubi brutal death metal to serdecznie polecam.
Odpisz
18 grudnia 2018, 23:16
@PolskiHetzer: a to nie goregrimd albo deathcore? zaimteresowalem sie
Odpisz
19 grudnia 2018, 10:28
@klej12: Deathcore ma wolniejsze riffy. Przykładem jest np Whitechapel (polecam)
Odpisz
19 grudnia 2018, 10:30
@klej12: Ale jeśli szukasz czegoś faktycznie zwariowanego to posłuchaj grindcoru xD
Odpisz
19 grudnia 2018, 20:01
@PolskiHetzer: polecam Insect Warfare, dobra zabawa
Odpisz
19 grudnia 2018, 20:25
@PolskiHetzer: najgorszy chyba jest goregrind (tam sa te teksty z morderstwami i gw****** itd), a whitehapel tez ma szybsze riffy, taki "Venomous"
Odpisz
19 grudnia 2018, 21:08
@klej12: e taki lajtowy slayer tez ma czasem teksty tego typu a zresztą nie wiem ja to tam bezpieczny napalm death oraz black sabbath rejon
Odpisz
19 grudnia 2018, 22:16
Beauty Through the Order ma mocny tekst
Odpisz
19 grudnia 2018, 16:22
Ktoś1: jaki jest twój ulubiony zespół?
Ktoś2: ...
Odpisz
19 grudnia 2018, 07:01
To logo wygląda jak krzak
Odpisz
19 grudnia 2018, 02:19
Nie lubie moderngrindu
Odpisz
4 grudnia 2018, 17:50
Gdy nie umiesz wymyślić kreatywnej nazwy dla swojego zespołu
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:48
@Jasnowidz: ona jest bardzo kreatywna, po prostu napisane są tylko pierwsze litery słów...
Odpisz
18 grudnia 2018, 21:02
@staszko: niby jakich? To pierwsze litery słów 3-stronnicowej rozprawki?
Odpisz
18 grudnia 2018, 21:08
@pomada: Acidic Vaginal Liquid Explosion Generated By Mass Amounts Of Filthy Fecal Fisting And Sadistic Septic Syphilic Sodomy Inside The Infected Maggot Infested Womb Of A Molested Nun Dying Under The Roof Of A Burning Church While A Priest Watches And Ejaculates In Immense Perverse Pleasure Over His First Fresh Fetus.
Odpisz
18 grudnia 2018, 21:55
@wskii2:
Odpisz
19 grudnia 2018, 00:48
@wskii2:
Odpisz
18 grudnia 2018, 21:21
co jak co, ale X Acidic Vaginal Liquid Explosion Generated By Mass Amounts Of Filthy Fecal Fisting And Sadistic Septic Syphilic Sodomy Inside The Infected Maggot Infested Womb Of A Molested Nun Dying Under The Roof Of A Burning Church While A Priest Watches And Ejaculates In Immense Perverse Pleasure Over His First Fresh Fetus X robi zajebiste piosenki z gatunku Brutal Slamming Death Metal
Odpisz
18 grudnia 2018, 21:21
@Tymek590: mają nawet piosenkę o Harambe
Odpisz
18 grudnia 2018, 21:22
@Tymek590: w Clone Hero jest tylko Bone Saw
Odpisz
18 grudnia 2018, 21:41
@Tymek590: Acrania lepsza synku
Odpisz
18 grudnia 2018, 21:44
@Pitrekkk: niestety nie ma w ch*j długiej nazwy
Odpisz
18 grudnia 2018, 21:22
Jak coś to mają utwór pod tytułem "Dicks out for Harambe".
Odpisz
18 grudnia 2018, 21:41
@Lumaq: znam ten kłality zespół.
Odpisz
18 grudnia 2018, 21:07
Współczuję grafikowi który robił logo
Odpisz
4 grudnia 2018, 18:07
kiedy każda nazwa użytkownika jest juz zajęta wiec wciskasz losowe literki
Odpisz
4 grudnia 2018, 18:31
ziomek tak robi z hasłami
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:46
nie losowe, to są pierwsze litery słów składających się na nazwe
Odpisz
4 grudnia 2018, 18:17
ku*wa myślałem że to fejk
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2018, 18:00
-Ozis, masz już jakąś nazwę dla naszego zespołu?
-Czekaj, walnę kilka razy w klawiaturę
Odpisz
4 grudnia 2018, 17:51
Na pierwszy rzut oka wydają się przypadkowe ale potem sie okazuje że w wyszukiwanym jest napisane dokładnie to samo w wyniku więc chyba nie było spane a raczej wpisane z premedytacją
Co ja robie ze swoim życiem
Odpisz