Tego się nie spodziewałem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie idź!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dobrze czasem się oderwać
Jeszcze jak
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2018, 21:45
Wygląda jak Adolf z tym wąsem.
Odpisz
20 grudnia 2018, 21:08
@darcus: No to Adolf-indianin z polską flagą na wózku we Francji.
To była jedna z dziwniejszych rzeczy, jakie napisałem.
Odpisz
19 grudnia 2018, 20:14
Antoni wysłał WOT na pomoc
Odpisz
19 grudnia 2018, 18:56
When the hussars arrived
Odpisz
19 grudnia 2018, 18:02
podlasie za granicą
Odpisz
4 grudnia 2018, 18:13
*Mr Worldwide*
Odpisz
19 grudnia 2018, 17:10
@Landark: Levuś !
Odpisz
19 grudnia 2018, 16:49
nie wiedziałem że Paryż jest stolicą Podlasia
Odpisz
19 grudnia 2018, 16:25
to tam samochody palą?
Odpisz
19 grudnia 2018, 16:39
@JakePies: i nie tylko
Odpisz
19 grudnia 2018, 16:34
Z Podlasia pewnie jakiś tubylec
Odpisz
19 grudnia 2018, 16:23
I jeszcze na wózku inwalidzkim!
Odpisz
19 grudnia 2018, 16:19
pewnie ktoś z plemienia OTUA
Odpisz
19 grudnia 2018, 16:14
Indianin-inwalida z polską flagą w tolerancyjnej Francji na tle zamieszek p. rządowi.
Brzmi jak kadr z jakiegoś serialu Netflixa
Odpisz
19 grudnia 2018, 16:09
Polski akcent musi być
Odpisz
4 grudnia 2018, 17:49
Husaria przybyła pomóc Kamizelkom
Odpisz
4 grudnia 2018, 21:39
@Jasnowidz: Kiedy sojusznicy nie przychodzą ci na pomoc, sam sobie zrób sojuszników.
Odpisz
4 grudnia 2018, 18:35
To działacz San Escobar. Flaga jest wyrazem wspólnych interesów naszych państw.
Odpisz
4 grudnia 2018, 17:57
Husaria Polsko-Indonezyjsko-Monakowa
na wózkach inwalidzkich w strojach Indian z tomahawkami
Odpisz