@the_endrju: w eoach możesz się uzależnić od samej chmruy albo miętoszenia czegoś w łapie. Tak, mężczyźni mogą się od tego uzależnić. Co prawda nie jest to nic złego ale jedyne jak to uleczyć to chodzić do psychologa bo to się nazywa zespół natręctw
@verbart: teoretycznie można uzależnić się od wszystkiego. Takie uzależnienia przynajmniej nie szkodzą fizycznie organizmowi, więc już lepiej żeby palili te e-papierosy jak tak bardzo im na tym zależy.
mam te niecałe 16 lat, ale szczerze - vapowanie jest spoko. w sensie, od czasu do czasu polecę na zerówce - tylko dla tego dymu, to serio satysfakcjonujące
@XDgierman: po dłuższym czasie nie czujesz już konkretnych zapachów liquidow (czyli tak jak smakują) tylko czujesz ciągle ten sam zapach, którego źródła nie znam ale to chyba zapach gliceryny.
@XDgierman: A mi to obojętne. Sam paliłem przez 1 rok i wywaliłem bo znudziło mi się i większych problemów z odstawieniem tego nie miałem więc jakoś uzależniające to nie jest.
Komentarze
Odśwież19 marca 2020, 08:08
Ta twarz jest ku*wa straszna
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2018, 19:19
E-Faje to po prostu papierosy 2.
Change my mind
Odpisz
9 grudnia 2018, 19:54
@Iphonix: Nie zawierają substancji smolistych, przez co mniej szkodzą płucom
No i możesz używać liquidów bez nikotyny, więc nawet się nie uzależnisz
Odpisz
9 grudnia 2018, 20:04
@the_endrju: w eoach możesz się uzależnić od samej chmruy albo miętoszenia czegoś w łapie. Tak, mężczyźni mogą się od tego uzależnić. Co prawda nie jest to nic złego ale jedyne jak to uleczyć to chodzić do psychologa bo to się nazywa zespół natręctw
Odpisz
9 grudnia 2018, 21:25
@verbart: teoretycznie można uzależnić się od wszystkiego. Takie uzależnienia przynajmniej nie szkodzą fizycznie organizmowi, więc już lepiej żeby palili te e-papierosy jak tak bardzo im na tym zależy.
Odpisz
9 grudnia 2018, 22:30
@the_endrju: Otóż NIE TYM KU*WA RAZEM. Są szkodliwe, chociaż się nie wydają.
Odpisz
9 grudnia 2018, 23:38
czym konkretnie szkodzi vapowanie takiej zerówki?
Odpisz
10 grudnia 2018, 15:25
co takiego jest szkodliwe?
Odpisz
Edytowano - 11 grudnia 2018, 19:03
@the_endrju: Co racja to racja, ale nie zapominaj o wodzie która się w płucach zbiera.
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2018, 09:10
@Cotosiestanelo: z tego co wiem z lekcji biologii, para wodna w płucach się po prostu wchłania przez pęcherzyki
Odpisz
23 grudnia 2018, 10:05
@Cotosiestanelo: gdyby tak było to ludzie by umierali w saunie
Odpisz
24 grudnia 2018, 20:30
@arceus1: no właśnie
Odpisz
9 grudnia 2018, 20:29
U mnie pół klasy to gówno pali. Jestem w 8 klasie
Odpisz
11 grudnia 2018, 01:15
@kacper216: U mnie tak samo.
Odpisz
10 grudnia 2018, 09:49
Bo jak mame wyczuje, to przypał
Odpisz
10 grudnia 2018, 04:31
Najlepsze jest to, że one powstały by pomóc w rzucaniu palenia xD
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2018, 19:53
mam te niecałe 16 lat, ale szczerze - vapowanie jest spoko. w sensie, od czasu do czasu polecę na zerówce - tylko dla tego dymu, to serio satysfakcjonujące
Odpisz
9 grudnia 2018, 21:46
@the_endrju: czym się bawisz
Odpisz
9 grudnia 2018, 21:48
@verbart: paróweczką
Odpisz
9 grudnia 2018, 23:22
@verbart: Ja często się bawię autkami ale misie też są spoko.
Odpisz
9 grudnia 2018, 22:24
Da ktoś szablon?
Odpisz
9 grudnia 2018, 22:18
Ja tego nie chcę próbować
Odpisz
9 grudnia 2018, 21:41
U mnie dziewczyny z 6 klasy uważają, że jeżeli to zapalisz w szkolnym kiblu, to możesz wyzywać młodsze od siebie osoby od dzieci.
Odpisz
9 grudnia 2018, 20:18
Może i lepsze id zwykłych fajek, ale i tak nigdy nie tknę tego świństwa
Odpisz
4 grudnia 2018, 17:50
Ale psze pani E papierosy nie są szkodliwe, poprawiają kondycję
Odpisz
9 grudnia 2018, 19:56
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:04
Przynajmniej mniej śmierdzą. I byleby przy nich zostali
Odpisz
9 grudnia 2018, 18:27
@natada: Z doświadczenia z przebywania z e-palaczami muszę powiedzieć, że śmierdzi gorzej, i to w wielu smakach
Odpisz
9 grudnia 2018, 19:33
@XDgierman: po dłuższym czasie nie czujesz już konkretnych zapachów liquidow (czyli tak jak smakują) tylko czujesz ciągle ten sam zapach, którego źródła nie znam ale to chyba zapach gliceryny.
Odpisz
9 grudnia 2018, 19:34
@hesa656: i powiedz to osobie, która musi to znosić (a jestem niepalący, nie pijący, i nie używający narkotyków)
Odpisz
9 grudnia 2018, 19:46
@XDgierman: A mi to obojętne. Sam paliłem przez 1 rok i wywaliłem bo znudziło mi się i większych problemów z odstawieniem tego nie miałem więc jakoś uzależniające to nie jest.
Odpisz
9 grudnia 2018, 19:54
@XDgierman: Jaki ty biedny.
Odpisz
9 grudnia 2018, 18:28
Janusz: A jednak palo gówniaki wstrętne!
Odpisz
9 grudnia 2018, 18:56
@Legolas9988: już by se zapaliły jakiego analoga
Odpisz
9 grudnia 2018, 18:57
@venomman: A no właśnie kurła
Odpisz
9 grudnia 2018, 18:36
imo lepsze niż fajki, ja się cieszę że takie coś powstało
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2018, 18:55
@misko02: co to imo?
Odpisz
9 grudnia 2018, 18:56
@venomman: in my opinion
Odpisz
9 grudnia 2018, 18:57
@misko02: myślałem, że jakiś rodzaj fajek xD dzięki
Odpisz
9 grudnia 2018, 18:41
Mnie nie kusi.
Odpisz