Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Dobrze czasem się oderwać
Rel
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Deal życia
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 listopada 2019, 22:19
Fiz-geo-his kiedy taki wymyślą... będzie zajebi*@$e
Odpisz
4 grudnia 2018, 20:18
mat-bio-his-inf
Ktoś chce ze mną pogadać?
Odpisz
4 grudnia 2018, 20:30
Ogarniasz matmę?
Odpisz
4 grudnia 2018, 20:43
No tak (ale nie żeby jakoś bardzo jak na rozszerzenie)
Odpisz
4 grudnia 2018, 20:52
Ja prawie wcale
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2018, 22:12
mat-inf-his wymarzony profil. Szkoda, że nigdzie w mojej okolicy takiego nie ma, więc jestem na politechu i będę się z fizyką męczyć .____.
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2018, 22:18
Gdzie taki profil? Jest idealny, poza bio
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2018, 22:31
Moje liceum jest najlepsze w mieście i w związku z tym pozwala swoim uczniom na dowolne wybranie własnego zestawu rozszerzeń.
Odpisz
9 grudnia 2018, 22:39
Miasto?
Odpisz
9 grudnia 2018, 23:13
priv
Odpisz
9 grudnia 2018, 23:49
Ok
Odpisz
10 grudnia 2018, 23:12
W: Też mogę wiedzieć gdzie istnieje takie cudne miasto?
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2018, 23:15
@renamon: Pisz na priv .-. Ale od razu mówię, że w związku z likwidacją gimnazjów, moja szkoła rezgynuje z takich możliwości dla następnych roczników, bo nie była by w stanie ułożyć planu lekcji dla każdego ucznia
Odpisz
10 grudnia 2018, 10:00
jestem na profilu z wf i religia
Odpisz
10 grudnia 2018, 15:00
@TariXPL: uczysz się na palladyna?
Odpisz
10 grudnia 2018, 16:15
tak
Odpisz
10 grudnia 2018, 22:11
@TariXPL: zajebiscie, powodzenia!
Odpisz
10 grudnia 2018, 18:05
Potrzebuję szablonu
Odpisz
4 grudnia 2018, 20:17
human jest spoko
Odpisz
10 grudnia 2018, 15:32
#HUMANnieTUMAN
Odpisz
10 grudnia 2018, 10:26
lepiej isc na human bo wieksze perspektywy i latwiejsze
Odpisz
10 grudnia 2018, 12:30
Zapomniałeś "/s"
Odpisz
10 grudnia 2018, 12:31
Z tymi perspektywami to bym nie przesadzał. Twój potencjalny pracodawca może zbankrutować, zanim skończysz studia /s
Odpisz
10 grudnia 2018, 12:35
ni zapomnialem, to prawda jest
Odpisz
10 grudnia 2018, 14:27
i mówisz że nie jesteś trollem xD
Odpisz
10 grudnia 2018, 14:33
@piekasz: nom nie, ktos tu sie nie moze pogodzic z prawda i daje strzalki w dol . to sie nazywa akt przegrywu i desperacji
Odpisz
10 grudnia 2018, 14:43
Strzałka w dół oznacza brak poparcia opinii autora komentarza a nie, jak to nazwałeś, "akt desperacji".
Odpisz
10 grudnia 2018, 14:45
@xXx_Goblun_xXx: to nie opinia to fakt. nie mozna sie nie zgadzac z faktem
Odpisz
10 grudnia 2018, 15:49
1# Proszę wymień mi te większe perspektywy, bo coś nie dowierzam.
2# Łatwe jest pojęciem względnym.
3# To że jakieś stwierdzenie się sprawdza w twoim przypadku nie czyni tego ogólnym faktem.
Odpisz
10 grudnia 2018, 15:54
@xXx_Goblun_xXx: wiecej mozliwosci pracy
Odpisz
10 grudnia 2018, 15:57
konkrety....
Odpisz
10 grudnia 2018, 09:04
Na psychologię lepiej human (+chemią z matury) czy biolchem?
Odpisz
9 grudnia 2018, 21:06
W mojej szkole jest około 18 dziewczyn na 750 uczniów ogółem. Pozdrawia technik informatyk.
Odpisz
9 grudnia 2018, 21:12
@Jedyny_LordGaben_Over9000: Dziękuje za pozdrowienie technik mechatronik (2 na 470)
Odpisz
9 grudnia 2018, 21:38
@kola3492: gdzieś około 56 na 800 dzięki t.reklamy, no i technik informatyk
Odpisz
9 grudnia 2018, 21:49
@XDgierman: Dobrze że w mojej szkole jest liceum (no i zawodówa też) - również technik mechatronik.
Odpisz
9 grudnia 2018, 23:58
Technik informatyk dziękuje i pozdrawia. 20-kilka na ponad 800 uczniów...
Odpisz
10 grudnia 2018, 08:09
@Jedyny_LordGaben_Over9000: human w humanistycznej Lo. im Żmichowskiej w wwa. 5 facetów na 72 dziewczyny ( w 2 klasach )
Odpisz
9 grudnia 2018, 21:35
Mogłem iść wszędzie, ale co mi po tym, skoro mam mózg humanisty, który wymięka na bardziej skomplikowanych zadaniach, jeśli nie zapamiętałem wzoru...
Odpisz
9 grudnia 2018, 22:28
to ze nie umiesz matmy nie czyni cie humanistą
Odpisz
9 grudnia 2018, 23:02
@PimpekLord: Ale fakt, że uwielbiam historię i polski już tak, nie sądzisz?
Odpisz
10 grudnia 2018, 02:41
Można być "humanistą" i nie być matematycznym ciulem jednocześnie. Nazywajmy rzeczy po imieniu
Odpisz
10 grudnia 2018, 07:58
@KiciaLucyfer: nie jestem matematycznym "ciulem". Po prostu nie ogarniam bardziej skomplikowanych dzaialan - w fizyce kwantowej nie zablysne.
Odpisz
9 grudnia 2018, 22:19
A ja mam zupełnie odwrotnie (pół roku błagałam wicedyro o przeniesienie i w końcu jestem w mat-fizie)
Pozdrawiam z mat-fiz-inf z Łódzkiej Szkoły Samobójców (lub XXVI jak kto woli)
Odpisz
4 grudnia 2018, 20:40
#teamHumanSpokoAleSłaboBoNieDajeZawodu
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:06
Po humanie można iść np. na prawo
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:20
Przez co musisz się dalej uczyć w przeciwieństwie do technikum gdzie po maturze masz zawód
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:22
Cóż, ludzie mają różne ambicję
Odpisz
9 grudnia 2018, 21:26
lol, w technikum nie masz zawodu po maturze, tylko po egzaminach zawodowych. maturę w technikum można kompletnie olać i do niej nie przystąpić jeśli nie planuje się studiów.
Odpisz
9 grudnia 2018, 21:53
@Ameron: Prawda, przepraszam za pomyłkę
Odpisz
9 grudnia 2018, 21:56
Poza tym po mat-fizie nadal jesteś tylko dzieckiem po zwykłym liceum.
Odpisz