Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
To się nie może nie udać
Pozdrawiam świetliki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 grudnia 2018, 16:55
Wielu marzy o autach typu Audi, BMW czy Wolksvagen. Czy tylko ja jestem jakiś inny i chce se kupić Łade Nive?
Odpisz
12 grudnia 2018, 17:03
@NorthKoreaBall: ja chcę Sd. Kfz. 234/2
Odpisz
12 grudnia 2018, 17:06
@M_ateo_1: Czy to nazwa czołgu? ;)
Odpisz
12 grudnia 2018, 17:12
@Mr_Quicky: tego cacka
Odpisz
12 grudnia 2018, 17:42
@NorthKoreaBall: wolksvagen xd
Odpisz
12 grudnia 2018, 19:08
@baarts: wieś wagen i tyle ja tam chce sobię kupić Fiata uno 2 z 1.0 lub 1.4 potem go doładować ( jak będzie 1.0 to w pierw swap na 1.4 ) zrobić na 120-140KM obniżyć go na -30mm, założyć nieco szersze koła ( alusy albo stal) zrobić dłuższą skrzynię i chwilowo taki plan na samochód jest
Odpisz
12 grudnia 2018, 23:18
@ziomy44: Komentarz pasuje do avatara.
Odpisz
13 grudnia 2018, 00:56
@NorthKoreaBall: Lada Niva to świetny potworek. Świetne w teren
Odpisz
13 grudnia 2018, 01:24
@NorthKoreaBall: nie tylko ty. Ja chcę S13
Odpisz
12 grudnia 2018, 18:00
Ja nie jestem zachłanny, dajcie mi cordobe i
bd szczęśliwy :D
Odpisz
4 grudnia 2018, 23:00
Audi R8 <3 kiedyś moje wymarzone auto...
Odpisz
4 grudnia 2018, 23:03
@SzyMONECKI009: moje też. Aż sobie uświadomiłem ile to cholerstwo kosztuje i od tego czasu wolę stare rzęchy
Odpisz
5 grudnia 2018, 07:26
@SzyMONECKI009: Nie wiem ,mi jakoś te wszystkie auta do ZaPi***aLaNiA się nie podobają ,nie mam pojęcia dlaczego może to przez ten kształt parówki? Czy dlaczego to ,że pomieszczą tylko 2 osoby?
Odpisz
12 grudnia 2018, 16:04
@norek00: Ten kształt parówki i miejsce dla 2 osób jest po to aby, był lżejszy i miał lepszą aerodynamiczność.
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2018, 16:50
@AdamPLz: A może kształt parówki oznacza tego przyjaciela na dole
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:24
to było trudne do przetłumaczenia
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:11
Misieeek04?
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:12
@Jarzebina5: słuchama
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:12
@Misieeek04: Ty to dodałeś? (wg mnie chyba nie), a jak nie to jak oceniasz?
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:14
@Jarzebina5: no spoko, tylko czemu zestawiać auta elektryczne z spalinowymi skoro z elektryka łatwiej o takie parametry
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:15
@Misieeek04: (nic nie rozumiem)
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:17
@Jarzebina5: Napęd elektryczny sprawia że cała moc auta jest dostępna od początku, podczas gdy w spalinówkach musi się ta moc rozkręcić
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:19
@Jarzebina5: silnik elektryczny od razu dostaje pełen moment obrotowy przez co ma lepsze przyśpieszenie o pełną moc.
Btw jewt błąd. Najmocniejsza wersja GT-R'A - nismo przyśpiesza w 2.7
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:19
@Piechara: Oh ok
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:22
@Misieeek04: Nismo przyśpiesza w 3 sekundy
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:23
@Piechara: seryjny w 2.8
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:10
0-60 : 60 lat
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:11
@Verneo: O verneo
Hello There!
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:13
@Gekonnen: general kenobi
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:12
Jeździłbym
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2018, 22:08
owszem, że oczywiście gdyż tak
Odpisz
4 grudnia 2018, 22:10
@BubbleGum_14: Śmiem negatywnie zaprzeczyć, odmawiając, ponieważ nie.
Odpisz