Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Nie są aż takie pyszne
Za co ta premia
Fajnie że odpowiedzieli
Niegrzeczny Oskarek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 grudnia 2018, 12:42
Bezrobocie spada regularnie od 2013 roku obecnie jest na poziomie 3.8%-3.4% zależy na jakie statystyki spojrzymy wpiszcie sobie w google hasło "stopa bezrobocia w polsce" i skończcie głupio pie@dolić
Odpisz
11 grudnia 2018, 14:41
Nigdy tego nie zrozumiem, Ja zapi***alam do roboty a takie Grażynki je**ne siedzą na dupie i dostają za darmo pieniądze.
Odpisz
9 grudnia 2018, 10:21
Socjalizm w pigułce
Odpisz
9 grudnia 2018, 10:30
@Mastilia: Komunizm*
Odpisz
9 grudnia 2018, 11:54
@darcus: Socjalizm jest wtedy, gdy państwo robi rzeczy.
Komunizm jest wtedy, gdy państwo ma rzeczy.
Odpisz
9 grudnia 2018, 12:22
@erykhim44: Strasznie powierzchowna ta twoja definicja. Uproszczona i nieprawdziwa. Komunizm to odmiana socjalizmu, który jest całą lewą stroną kompasu politycznego.
Odpisz
9 grudnia 2018, 14:35
@darcus: To nie jest moja definicja.
Jest to powszechna definicja, którą się profesjonalnie korzysta na internetowych forach.
Odpisz
9 grudnia 2018, 16:32
@erykhim44: Ale przecież to się zgadza z tym co powiedziałem xD
Odpisz
9 grudnia 2018, 16:35
@darcus: W jaki sposób?
Odpisz
9 grudnia 2018, 16:37
@erykhim44: A w taki, że wyraźnie napisane jest, że socjalizm jest wieloznaczny, kotku.
Odpisz
9 grudnia 2018, 17:32
@darcus: To po co uściślać do komunizmu?
Odpisz
10 grudnia 2018, 04:01
@erykhim44: Ponieważ sam socjalizm nie oddaje oczekiwanego sensu.
Odpisz
9 grudnia 2018, 18:15
Francja dziś
Odpisz
9 grudnia 2018, 10:32
Dlatego się kochani nie daje zasiłków niepracującym, tylko niezdolnym do pracy :')
Odpisz
9 grudnia 2018, 11:40
@darcus: ale tez nie za duze
Odpisz
9 grudnia 2018, 12:15
@darcus: No właśnie, z tym też nie wolno przesadzać, bo im większy ten zasiłek, tym więcej ludzi chętnych do stania się niezdolnymi do pracy
Odpisz
9 grudnia 2018, 12:21
@KiciaLucyfer: Wątpię, żeby gdzieś zasiłki były AŻ tak duże, żeby ktoś chciał sobie uciąć nogę.
Odpisz
9 grudnia 2018, 12:23
@darcus: niemcy francja
Odpisz
9 grudnia 2018, 12:27
To co tu jeszcze robisz? Jedź do Niemiec i upie**ol sobie giry, na pewno będzie ci się zajebiście żyło.
Odpisz
9 grudnia 2018, 12:41
@darcus: po co
Odpisz
9 grudnia 2018, 12:50
Poco to się nogi nocą.
A czasami pod pachami.
Odpisz
9 grudnia 2018, 14:26
@darcus: darcus jesteś pijany
Odpisz
9 grudnia 2018, 16:33
@ruzwelt1: Wypier... Jezu idź stąd.
Odpisz
5 grudnia 2018, 14:43
500+ jest kompletnie nie potrzebne.Wystarczy tylko obniżyc podatki
Odpisz
5 grudnia 2018, 11:22
nie rozumiem tych wszystkich zasiłków
Odpisz