A jednak nie taki słodziak
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Ładne rzeczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2021, 18:51
Nie można zjeś duszy XD
Odpisz
26 grudnia 2016, 11:00
To maskotka , czy prawdziwy pies?
Jeśli prawdziwy to proszę podać rasę?
Odpisz
17 grudnia 2016, 16:46
Mały Gabe
Odpisz
24 czerwca 2015, 19:54
O nie. boję się bardzo. a. ratunku. policja. schronisko. a.
Odpisz
3 grudnia 2014, 18:32
DUSZOJAD! D:
Odpisz
17 lipca 2014, 19:37
swettt!!!!!!!! kocham takie
Odpisz
26 lipca 2013, 07:51
tak bardzo kur** zabawne
Odpisz
23 lipca 2013, 12:07
Proszę, jedz.
Odpisz
15 czerwca 2013, 10:05
Już się boję ;D
Odpisz
15 czerwca 2013, 09:35
może każdy pies udaje, głupszego od człowieka, a tak naprawdę chcę zaczekać na dogodny moment do ,,zjedzenia naszych wnętrzności i naszej duszy,, ale trzeba przyznać, że jest słodki xD
Odpisz
14 czerwca 2013, 18:26
gdzie produkuja takie pokemony!? te zwierze nie ma prawa bytu w naturze, wymysl i zachcianka stworzona dla okrutnego przemyslu ktorym jest handel zywym towarem dla rozpieszczonych dzieci... to jest okrutnie slodkie !!!
Odpisz
14 czerwca 2013, 18:22
jesteś taki fajny, że chyba sam ci je oddam
Odpisz
14 czerwca 2013, 18:17
jaki słodziunieciek malusieńki łodsziaćek nad słodziaćkami ...Olewać napis!
Odpisz
14 czerwca 2013, 18:04
Jestem s***ielem bez duszy, nie zjesz jej. A wnętrzności jak chcesz.
Odpisz
12 czerwca 2013, 13:37
haha 5/5 i do ulu
Odpisz