No najlepiej to na jutro, żeby była...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Rel
Zdeklasowani znowu
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2018, 13:22
zawsze można wykorzystać antygone
Odpisz
20 grudnia 2018, 15:32
Jeśli nie wiecie, jaką książkę można wykorzystać do argumentecji, to zawsze miejcie gdzieś z tyłu głowy Małego Księcia, Kamienie na Szaniec, no i może Krzyżaków
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2018, 19:33
Nie wiedziałem że na tej stronie jest tyle ośmioklasistów
Odpisz
19 grudnia 2018, 23:03
obstawiam że 2004 to jeden z dominujących roczników na tej stronie, w sumie, jestem jego częścią...
Odpisz
20 grudnia 2018, 14:37
w tym roku i tak będzie najwięcej memow o teście końcowym, bo i 8 klasa go piszę i 3 gim.
Co daje (dodając reformę z 2010,gdy dzieci miały wcześniej o rok iść do szkół) 3 roczniki piszące egzamin (2003,2004* i 2005**)
* - 2004 jest i w 3gim i 8klasach
**- 2005 jest dość dużo, bo niektóre szkoły mają osobne 20/30 osobowe klasy dla ludzi z tego rocznika.
Odpisz
20 grudnia 2018, 06:24
stara dupa krykiet?xd. najlepsza nazwa
Odpisz
5 grudnia 2018, 22:08
ja użyłem gry o tron
Odpisz
5 grudnia 2018, 22:46
@Kamjusz: gra o tron to lektura? xD
Odpisz
5 grudnia 2018, 22:58
@RamsayBolton: Nooo, serial jest na podstawie książek jak pamiętam, także można tak powiedzieć.
Odpisz
5 grudnia 2018, 23:05
@XStuntManiac1: no to wiem, czytałam, ale nw czy można pisać o takich, przynajmniej moja pani od pol mówiła, że nie
Odpisz
5 grudnia 2018, 23:20
@RamsayBolton: literatura jako książki, a nie jako lektury w szkole
raczej tak to działa
Odpisz
6 grudnia 2018, 12:01
@Kamjusz: u mnie na próbnym było "z zestawu lektur szkolnych", więc no ja nie mogłam akurat pisać o got ; /
Odpisz
19 grudnia 2018, 19:07
@RamsayBolton: 8 klasa ?
Odpisz
19 grudnia 2018, 23:21
@XxkillerxX: 3 gimnazjum
Odpisz
19 grudnia 2018, 19:37
Ja cały czas, niezależnie od tematu, naciągałem na Małego Księcia.
Odpisz
19 grudnia 2018, 22:43
@erykhim44: no i prawidłowo
Odpisz
5 grudnia 2018, 21:26
Mój kolega na próbnym opisał ksiąźke i autorkę która nie istnieje, podobnie jak książka. A ta nasza zawodniczka od polskiego mu zaliczyła 8 na10
A ja dostałem 0 wtedy ;-;
Odpisz
5 grudnia 2018, 22:51
@cotthlette: Robiłem tak przez całe gimnazjum. Na maturze nie przechodzi.
Odpisz
5 grudnia 2018, 22:53
@miecio6: Niestety..
Odpisz
19 grudnia 2018, 20:01
@miecio6: wiesz z doświadczenia czy się skądś dowiedziałeś?
Odpisz
19 grudnia 2018, 19:21
No słuchaj, jeżeli podałeś imię i nazwisko mamy, a książka trafi do biblioteki narodowej to może przejść
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2018, 19:16
Kto tak jak ja jest w ósmej klasie i wybrał temat nr. I?
Odpisz
19 grudnia 2018, 19:19
@d0wek: ja
Odpisz
19 grudnia 2018, 19:32
@d0wek: ja wybrałam drugi, czyli rozprawke.
Odpisz
19 grudnia 2018, 19:38
@Joanna789: On był trudniejszy. Chyba nikt z mojej szkoły go nie wybrał.
Odpisz
19 grudnia 2018, 19:39
@d0wek: I na ch*j te czerwone
Odpisz
19 grudnia 2018, 19:43
@d0wek: pewnie tak ale ja nigdy pisać opowiadań nie umiałam, a rozprawki dosyć nieźle mi idą, więc wybrałam 2
Odpisz
19 grudnia 2018, 20:00
@d0wek: rozrpawka byla duzo latwiejsza lol
Odpisz
19 grudnia 2018, 20:50
Ha napisałem jak Mały książe spotkał Harrego Pottera który nie został czardodiejem wiec miałem tak
1: Był to początek wspólnej przyjaźni
2: miałem 205 słów
3: Były zmieniony losy jednego z bohaterów
4: I znałem lekturę Mały książe wiec mam nadzieje na dużo punktów
#nbc
Odpisz
19 grudnia 2018, 22:37
@d0wek: Na jaki temat mieliście napisać opowiadanie/rozprawkę? Jak wygląda ten wasz test?
Odpisz
19 grudnia 2018, 23:24
@Paradoks: Pierwszy temat to było opowiadanie o spotkaniu dwóch bohaterów z różnych utworów, po którym zachowanie jednego z nich się zmieniło. Oceniali znajomość bohaterów.
Drugi temat to rozprawka. Nie pamiętam dokładnie tematu ale było coś w stylu "Czy dzieciństwo to tylko czas chodzenia z głową w chmurach i beztroski?"
Odpisz
20 grudnia 2018, 06:58
@kloklo1: Nasz test wyglądał inaczej, mieliśmy tylko jeden temat, ale to było 4 lata temu.
Odpisz
20 grudnia 2018, 08:05
@Ilovefutbol: Ja napisałem o Małym Księciu i Zbyszko z Bogdańca
Odpisz
6 grudnia 2018, 01:03
Tak z czystej ciekawości. Jeśli ja sama piszę książkę to mogłabym na rozprawce podać argumenty właśnie z niej?
Odpisz
19 grudnia 2018, 19:06
Chyba musiałabyś ją wydać żeby się liczyło
Odpisz
5 grudnia 2018, 21:18
i dont care
Odpisz
19 grudnia 2018, 19:00
co ty
Odpisz
19 grudnia 2018, 19:02
oki to pa
Odpisz