Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Phi!
Chciał tylko pomóc
Jakby trochę nie fair
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 maja 2021, 12:52
a ja zawsze ginę pierwszy nawet jak dookoła z każdej strony mam sojisznika to strzelają we mnie najpierw
Odpisz
7 lipca 2021, 05:33
@Sebzer: rel, zwłaszcza jak ktoś cię wypycha z krzaków
Odpisz
7 lipca 2021, 10:25
@DRAGON_POLSKA: jestem małym czołgiem lekkim chowam się za skałom w krzakach i stoję za czołgiem ciężkim więc z każdej strony jestem chroniony- nie mogę zginąć- tak sobie myślę po czym ginęod jednego strzłu ...j wie skąd
Odpisz
18 grudnia 2018, 21:09
polecacie BP?
Mam Churchilla VII i nie wiem czy byo warto
Odpisz
19 grudnia 2018, 16:04
rób Super Couqueror'a
zajebisty czołg na TW i CW
Odpisz
18 grudnia 2018, 22:40
Speech 100
Odpisz
18 grudnia 2018, 19:57
Uwielbiam wota
Odpisz
18 grudnia 2018, 21:08
@F4pak: ja też :)
Odpisz
18 grudnia 2018, 21:09
@F4pak: War Thunder lepszy
Odpisz
18 grudnia 2018, 21:19
@KubaK1975: realniejszy, ale to zupełnie co innego
Odpisz
18 grudnia 2018, 21:54
Jak kto lubi
Odpisz
18 grudnia 2018, 21:31
takie zachowanie to ja szanuję
Odpisz
5 grudnia 2018, 23:05
Dlaczego według mnie to urocze?
Odpisz
6 grudnia 2018, 06:33
@Kosa_W_Nosa: Bo interakcja między graczami.
Odpisz
6 grudnia 2018, 09:23
@Kosa_W_Nosa: też to poczułem :D
Odpisz
6 grudnia 2018, 08:18
mam 8 etap w SU-130
Odpisz
5 grudnia 2018, 22:52
bardzo przekonujący
Odpisz