Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
I po kłopocie
Co za przypadek
Niegrzeczny Oskarek
Ładne rzeczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 grudnia 2018, 21:35
jejacy,
próba przywołania jatoten nie powiedzie się, otóż nasz kolega ma bana z nieznanych mi powodów.
Odpisz
8 grudnia 2018, 21:58
o ch*j
Odpisz
8 grudnia 2018, 22:15
już byłam na jego nowym profilu i już wiem dlaczego ma bana: obraza administracji
Odpisz
8 grudnia 2018, 23:04
@FoxyThePirateFox3: Do 8 grudnia mial mieć
Odpisz
8 grudnia 2018, 23:05
@Ilovefutbol: Podobno
Odpisz
8 grudnia 2018, 23:29
@Ilovefutbol: To może jednak zadziała
Odpisz
8 grudnia 2018, 23:53
@FoxyThePirateFox3: Ma też za liczenie
Odpisz
8 grudnia 2018, 23:57
@FoxyThePirateFox3: I multikonto.
Trochę mu się tego nazbierało
Odpisz
9 grudnia 2018, 09:54
dokładnie. To może trzeba jeszcze poczekać
Odpisz
9 grudnia 2018, 18:32
@FoxyThePirateFox3: no chyba nie
Odpisz
9 grudnia 2018, 17:29
Odpisz
9 grudnia 2018, 12:49
;-;
Odpisz
9 grudnia 2018, 10:59
O jakim to smaku?
Odpisz
9 grudnia 2018, 00:25
Jutro wypiłem kaczkę.
Odpisz
9 grudnia 2018, 00:59
Czemu Ty taki :<
Odpisz
9 grudnia 2018, 10:15
@Jarzebina5: Wybacz. Zatem pójdę dawno do słupka.
Odpisz
9 grudnia 2018, 10:17
Nie musisz iść, już przeprosiłeś...
Odpisz
9 grudnia 2018, 07:55
Byłem kiedyś tak zaspany (5:50), że gdy podgrzewałem mleko to włączyłem zły panel na płycie grzewczej i wkurzyłem się że nie działa... XD
Odpisz
9 grudnia 2018, 01:39
gdzie wyszcy
Odpisz
8 grudnia 2018, 21:05
/summon JaToTen
/trigger JaToTen
Odpisz
8 grudnia 2018, 21:22
@Kurson: Banisko
Odpisz
9 grudnia 2018, 00:24
@Jarzebina5: OOF
Odpisz
8 grudnia 2018, 22:58
cursed_tea
Odpisz
8 grudnia 2018, 22:34
Herbatka jak u mnie w domu
Odpisz
8 grudnia 2018, 22:31
to niezła cherbatka
Odpisz
8 grudnia 2018, 22:51
@lolllllllllllll: herbatka*
Odpisz
8 grudnia 2018, 21:52
Kiedy zjarany idziesz robić herbatę
Odpisz
8 grudnia 2018, 21:39
studencka herbatka. innych studentów zżera zazdrość
Odpisz
8 grudnia 2018, 21:27
@jatoten chyba zbyt dużo melisy wypił
Odpisz
8 grudnia 2018, 21:24
Odpisz