Nie chcieli wyjść sami, to im pomogłem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Trzeba brać osobną torbę
Brawo za czujność!
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2018, 19:49
Brzmi jak coś co bym robił gdybym organizował imprezy
Odpisz
6 grudnia 2018, 11:47
Za drugim razem gospodarz ma przeje**ne
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2018, 10:47
temu nie lubię imprez po 22 jestem dętka
edit: w sumie to padam po 21 ale 22 to już umieram
Odpisz
6 grudnia 2018, 11:59
@Windows_10: o 22 sie dopiero zaczyna impreza
Odpisz
6 grudnia 2018, 12:05
mam 13 lat
Odpisz
6 grudnia 2018, 12:06
@Windows_10: o 22 impreza się już kończy
Odpisz
6 grudnia 2018, 15:01
@Windows_10:
>Imprezy po 22
>13 lat
XD
Odpisz
6 grudnia 2018, 15:22
@VipekGuy:
Odpisz
6 grudnia 2018, 15:54
@VipekGuy: słuchaj to zależy od człowieka, ja np w sylwestra kładę się o 21
Odpisz
10 grudnia 2018, 19:46
@Palauball: chłopaczek w czarnej koszulce wygląda jak po 3 wiadrach przynajmniej :D
Odpisz
10 grudnia 2018, 20:12
@Windows_10: zaskakuje mnie czasem jak tak młodzi ludzie potrafią wszystko jakoś ogarniać, osobiście nie spotkałem na tyle ogarniętych młodszych co na jeja. Ja w twoim wieku zastanawiałem się jak odrobić polaka, a Ty chociażby już ogarniasz memsy i masz jakieś swoje zdanie na wiele tematów
Odpisz
11 grudnia 2018, 09:17
@Yoda_MLG: ogarniam memsy, bo jeja przeglądam od 4 klasy xD a poglądy mam bo lubię gównoburze i lubię odpowiadać debilom
Odpisz
11 grudnia 2018, 09:42
@Windows_10: dziękuję za odpowiedź;)
Odpisz
6 grudnia 2018, 10:44
To też jakiś sposób.
Odpisz