Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Lekko nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nigdy na to nie wpadną
Fajnie że odpowiedzieli
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 grudnia 2018, 17:43
Kiedy nie jesteś niewierzący ale umiesz myśleć i zdajesz sobie sprawę, że kościół to komercha, więc nie chodzisz do spowiedzi, bo wiesz, że Jezus kazał modlić się w domowym zaciszu, a nie przy ludziach, więc nie musisz się martwić o takie pierdoły jak ksiądz.
Odpisz
16 stycznia 2019, 14:50
@darcus: "niewierzący"
"bo Jezus kazał"
Niewierzący ma wyje**ne na Kościół i na Jezusa.
Odpisz
16 stycznia 2019, 17:17
@Honey444: To już widzę, czemu tam jest tyle wdółgłosów. Miało być "wierzący".
Odpisz
17 stycznia 2019, 20:54
@darcus: O ku*wa. Przepraszam za moją spostrzegawczość.
Przeczytałem: "Kiedy jesteś niewierzący".
Odpisz
17 stycznia 2019, 21:08
@Honey444: A to ja też, bo ja czytając swoją własną wypowiedź przeczytałem to samo xD
Odpisz
17 stycznia 2019, 21:13
@darcus: A co do przyczyny tych strzałek w dół. Ludzie na stronie z memami wypowiedzi o religii i docinki w jej stronę (szczególnie niepoparte argumentami) traktują jako tani bait. Tak samo jak nawet jeśli wegetarianizm byłby słuszny ludzie nie lubią jak zagląda im się w talerz, tak samo nie lubią jak próbuje się ich nachalnie nawracać na ateizm. A przynajmniej tak to odbierają.
Odpisz
17 stycznia 2019, 21:45
@Honey444: To zauważyłem, ale moja wypowiedź nie ma charakteru antyreligijnego, ani nawet antyteistycznego, tylko antyklerykalny.
Odpisz
17 stycznia 2019, 22:02
@darcus: Ogólnie gdzie wje*iesz się ze swoimi poglądami tam, gdzie nikt cię o to nie prosi, to nie dziw się o takie reakcje, darcusie ;-;
Odpisz
17 stycznia 2019, 22:24
@Honey444: ...masz na myśli wszędzie?
Odpisz
17 stycznia 2019, 22:27
@darcus: Nie, to zależy. Na forach itp. gdzie ludzie nastawieni są na wymianę poglądów, a nie na przeglądanie memów, to nie.
Odpisz
17 stycznia 2019, 23:16
@Honey444: A są takie? Mnie się zawsze wydawało, że to mit. Że wszędzie na ciebie naplują, co najwyżej w bardziej elokwentny sposób.
Odpisz
17 stycznia 2019, 23:22
@darcus: Nic dziwnego, skoro twoje dane to "mi się wydawało".
Odpisz
17 stycznia 2019, 23:33
@Honey444: A ty masz lepsze?...
Odpisz
17 stycznia 2019, 23:36
@darcus: "Wszędzie" lub "prawie wszędzie" na ciebie naplują.
Tę tezę z góry łatwo obalić. Wejdź np. na pierwsze z brzegu fora dyskusyjne o tematyce biologicznej.
Odpisz
18 stycznia 2019, 00:51
@Honey444: Naplują.
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2019, 23:44
@darcus: Wybierz jedno.
a) Jesteś takim ignorantem?
b) Tylko wydaje mi się, że a jest prawdziwe?
c) Baitujesz?
Odpisz
20 stycznia 2019, 00:57
@Honey444: Raczej nadal nie pokazałeś mi, że może być inaczej, więc nie sądzę, by były dobre powody by tak sądzić.
Odpisz
20 stycznia 2019, 15:53
@darcus: Pokazałem ci forum biologiczne.
Odpisz
20 stycznia 2019, 15:59
@Honey444: No nie. Żadnych konkretów, tylko "pierwsze lepsze", czyli dowód anegdotyczny.
Odpisz
20 stycznia 2019, 16:03
@darcus: Otóż nie, bo napisałeś że "wszędzie" naplują.
1 forum wystarczy.
Odpisz
20 stycznia 2019, 17:27
@Honey444: Ale nie podałeś nawet jednego xD
Odpisz
8 grudnia 2018, 17:22
to chyba ten rodzaj grzechu na który nie ma rozgrzeszenia
Odpisz
6 grudnia 2018, 14:28
Kiedy bardzo nie chce ci się mówić że Fapałeś
Odpisz
6 grudnia 2018, 14:28
To nie księdza sprawa
Odpisz
6 grudnia 2018, 14:58
Fapanie do niczego nie jest grzechem
Odpisz
6 grudnia 2018, 14:59
No to dobrze
Odpisz
6 grudnia 2018, 15:08
Właściwie to jest
Odpisz
6 grudnia 2018, 15:08
Mt 5, 28 - A Ja wam powiadam: Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się w swoim sercu dopuścił z nią cudzołóstwa.
Udostępniono z aplikacji Pismo Święte.
No tak trochę się mylisz
Odpisz
6 grudnia 2018, 15:13
Jeśli fapiesz po prostu to nie dopuszczasz się cudzołóstwa
Odpisz
6 grudnia 2018, 15:59
to ja źle zrozumiałem wypowiedź bo pomyślałem że piszesz i tym że fapanie ogólnie nie jest grzechem
Odpisz
6 grudnia 2018, 16:08
Fapanie do niczego jest grzechem
Odpisz
6 grudnia 2018, 16:09
Do niczego nie jest, ale do Nietchego już tak.
Odpisz
6 grudnia 2018, 17:12
@allduckslikewater: Ło matko ale rozkmina się zrobiła
Odpisz
8 grudnia 2018, 14:56
Nie ma czegoś takiego jak grzech
Odpisz
8 grudnia 2018, 15:36
@Jumper112: Zaraz cię Grzesiek dojedzie.
Odpisz
8 grudnia 2018, 15:37
@Jumper112: Jest.
Odpisz
8 grudnia 2018, 16:51
tak długo gdy nie wyobrażamy sobie porno, chyba nie jest
Odpisz
8 grudnia 2018, 17:17
@Plastikowy_Krokodyl: spróbuj zwalić w ten sposób powodzenia
Odpisz
8 grudnia 2018, 17:20
@etuggo: mam to już za sobą, to nie trudne gdy robisz tak od początku
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2018, 17:22
@etuggo: Prościzna
Odpisz
6 grudnia 2018, 14:27
Czekaj łączę wątki
Odpisz