Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Przerwa na herbatkę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2018, 14:57
0 jest np. za niepisanie sprawdzianu
Odpisz
10 grudnia 2018, 15:41
@KubaK1975: u nas jest zero, a po dwóch tygodniach od nie pisania tego sprawdzianu nauczyciel daje w miejsce zera jeden
Odpisz
10 grudnia 2018, 19:15
@KubaK1975: U nas po dwóch tygodniach albo każe pisać od razu albo wstawia jedynkę
zależy od nauczyciela
Odpisz
10 grudnia 2018, 17:28
Ja miałam z matematyki 1.64
Dostałam 1
Teraz mam 1.71
Wut
Odpisz
10 grudnia 2018, 16:08
Odpisz
7 grudnia 2018, 09:48
Mój nauczyciel z historii dał jednemu uczniowi jedynke żeby mu się poprawiła średnia bo miał 0,40
Odpisz
7 grudnia 2018, 20:52
@Henzej: jak
Odpisz
7 grudnia 2018, 21:18
Nie wiem, jest strasznym debilem
Odpisz
7 grudnia 2018, 21:20
@Henzej: ale że poniżej 1 średnia? To co on dostaje? zera? nb?
Odpisz
7 grudnia 2018, 21:24
Zera
Odpisz
7 grudnia 2018, 21:34
@Henzej: ja nie mogę... Nie wiedziałam, że te oceny istnieją naprawdę. Siedziały gdzieś między yeti a szczepionką wywołującą autyzm (gdzie to pierwsze zawsze było nieco bardziej prawdopodobne od tego drugiego wymienionego)
Odpisz
10 grudnia 2018, 14:09
w poprzedniej szkole jak uczeń jak czegoś nie pisał to nie miał nb tylko 0
Odpisz
10 grudnia 2018, 14:47
@VizmoPL: U mnie w szkole jak kogos nie bylo w szkole na spr lub na kart to dpstawal NB (w librusie liczone jako 0), jak nie poprawil tego w ciagu 2 tyg od momentu przykscia do szkoly to oprocz NB dostawal jeszcze 1. Wtedy ma w librusie ocene NB i 1, a moze poprawic obie kiedy chce (Obie sie usuwaja i wstawiana jest nowa jako poprawa)
Odpisz
10 grudnia 2018, 15:14
@krzyychu: u mnie 0 oznacza nie napisany spr
i tak
liczone do średniej
Odpisz
10 grudnia 2018, 14:57
Moja siostra wczoraj mówiła coś że jak dostanie jedynkę z chemii to jej się średnia podniesie
Odpisz
10 grudnia 2018, 14:50
takie coś jest możliwe?
Odpisz
7 grudnia 2018, 09:42
Logika nauczycieli :
*Wstawia w luj 1 za byle co*
*Jakiś czas potem*
-Czemu Ty masz takie kiepskie oceny?!
Odpisz
7 grudnia 2018, 09:31
Odpisz
7 grudnia 2018, 09:21
co jak to ku*w poprawia o musi dostawac ciagle 1- jakis zje**ny rten uczen
Odpisz
7 grudnia 2018, 09:20
co
Odpisz