Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pozdrawiam świetliki
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2023, 18:17
185cm/75kg trochę nadwyżki
Odpisz
10 lipca 2022, 01:00
161 / 53
jestem jeszcze karłem bo jestem młoda
Odpisz
12 grudnia 2018, 08:52
168 cm 68 kg
Odpisz
12 grudnia 2018, 20:48
@Luna6: to i tak nieźle ja ważę wiecej
Odpisz
12 grudnia 2018, 22:23
@Luna6: 176cm 68 kilo here
Odpisz
23 września 2019, 18:02
@Luna6: 170 cm 54 kg here
Odpisz
23 września 2019, 21:20
@KomarinioPL: Już 180 i 66 kg
Odpisz
23 września 2019, 22:26
@Luna6: wtf. Dlaczego teraz to zauważyłam. Mam 168 i ważę 58 kg XD
Odpisz
23 września 2019, 18:05
170/1 cm i 54 kg #teamniedowaga
Odpisz
16 grudnia 2018, 20:27
175kg, 60kg
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2018, 08:16
187/68 .-.
Odpisz
12 grudnia 2018, 21:16
165, 50 kg, 13 lat here
Odpisz
12 grudnia 2018, 08:04
184 100 kloc pozdrawia
Odpisz
12 grudnia 2018, 08:15
@Marequel: To samo :(
Odpisz
12 grudnia 2018, 11:08
@DRparadox: :(
Odpisz
12 grudnia 2018, 15:13
@Marequel: Jak ja bym chcial mieć 185 i ważyć z 90
Odpisz
12 grudnia 2018, 15:52
@Marequel: 183 60 pozdrawia
Odpisz
12 grudnia 2018, 13:12
sorry , źle zważyłem
174cm 131kg
Odpisz
12 grudnia 2018, 13:10
174 cm. 95kg
Odpisz
7 grudnia 2018, 19:55
Ja mam 182 i 75 kg. Jestem pół-supersamcem
Odpisz
7 grudnia 2018, 20:15
@rozwalgo: Jesteś Übersamcem, bo dziewczyny lecą na szczupłych i wysokich
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2018, 20:55
@rozwalgo: w sensie masz chromosomy XY i pół Y? :thonk:
Odpisz
8 grudnia 2018, 01:37
poł Y to będą te 2 nóżki czy ta jedna długa ??
Odpisz
12 grudnia 2018, 09:55
@rozwalgo: Czy jak mam 1,90 i 60 to jestem półsamcem bo się wyrównuje czy już ćwierćsamcem
Odpisz
12 grudnia 2018, 11:50
@Krzyniu: Jesteś przyjęty, ale nie przyznajemy ci rangi mistrza
Odpisz
12 grudnia 2018, 09:49
Trzeba w końcu dobić do 80kg
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2018, 09:10
155/58 kloc here
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2018, 09:48
180 /95 kg i ty siebie klocem nazywasz?
Odpisz
7 grudnia 2018, 22:55
180 cm 57 kg
Odpisz
8 grudnia 2018, 17:19
ty zyjesz?
Odpisz
8 grudnia 2018, 17:20
@Rudymaciek05: Dziwne nie? Kości mi nie wystają.
Odpisz
12 grudnia 2018, 08:16
188,5 - 56
Odpisz
12 grudnia 2018, 09:14
@Rander: Jezu... wszystko ok? ~__~
Odpisz
12 grudnia 2018, 09:19
@Rander:
Trenujesz skoki narciarskie? Chociaż w sumie nawet jak na skoczka byłbyś za chudy.
Odpisz
12 grudnia 2018, 09:44
Randerowi wsztstko dobrze
Odpisz
12 grudnia 2018, 09:44
@Holandia: Jeżdżę konno.
Odpisz
12 grudnia 2018, 09:32
156 i 39 kg (jestem dziewczyna)!!
Odpisz
12 grudnia 2018, 20:06
@GoracaZakonnica69: ile ty masz lat?
Odpisz
12 grudnia 2018, 20:56
@Rudymaciek05: 16
Odpisz