Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pozdrawiam świetliki
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Phi!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2019, 16:17
No, to jest denerwujące, bo lubię grać płcią żeńską, a kiedy używasz speed upa możesz nie zdążyć wcisnąć strzałki w dół.
Odpisz
4 grudnia 2014, 19:59
Tak samo mam dlatego przestałem grać
Odpisz
7 lutego 2014, 21:48
i klawiatura pęka
Odpisz
15 czerwca 2013, 16:44
advance i ten następny były spoko, ale później to już do bani te z dwoma ekranami.
Odpisz
15 czerwca 2013, 14:19
Dlatego gram na gameboyu a nie na emulatorze
I tak GB color najlepszy...
Odpisz
15 czerwca 2013, 14:43
@Bjornie: Na GB advance fajniej się grało :)
Odpisz
15 czerwca 2013, 12:58
na kompie nie jest tak źle wcale wystarczy trzymać spację (speed up) i szybko idzie.
Odpisz
15 czerwca 2013, 11:39
Cholernie prawdziwe :)
Odpisz
11 czerwca 2013, 20:52
A potem wybieram złą płeć postaci ;-;
Odpisz