Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Z klasą się trzeba urodzić
Trzykrotny T
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2019, 16:17
No, to jest denerwujące, bo lubię grać płcią żeńską, a kiedy używasz speed upa możesz nie zdążyć wcisnąć strzałki w dół.
Odpisz
4 grudnia 2014, 19:59
Tak samo mam dlatego przestałem grać
Odpisz
7 lutego 2014, 21:48
i klawiatura pęka
Odpisz
15 czerwca 2013, 16:44
advance i ten następny były spoko, ale później to już do bani te z dwoma ekranami.
Odpisz
15 czerwca 2013, 14:19
Dlatego gram na gameboyu a nie na emulatorze
I tak GB color najlepszy...
Odpisz
15 czerwca 2013, 14:43
@Bjornie: Na GB advance fajniej się grało :)
Odpisz
15 czerwca 2013, 12:58
na kompie nie jest tak źle wcale wystarczy trzymać spację (speed up) i szybko idzie.
Odpisz
15 czerwca 2013, 11:39
Cholernie prawdziwe :)
Odpisz
11 czerwca 2013, 20:52
A potem wybieram złą płeć postaci ;-;
Odpisz