Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2013, 12:01

Ja mam win 7 Home Premium i normalnie działa bez problemów. Wcześniej używałem XP ale na innym PC ale do 7 da się łatwo przyzwyczaić. Mogłem jeszcze w promocji za 70 chyba win 8 kupić ale jak dla mnie z tego co czytałem to co teraz wyszło to się zalicza do win 8 Alpha czyli wymaga poprawek etc. i zrobienia z niego w pełni funkcyjnego Betha

Avatar Szaman20

6 października 2012, 20:35

Mam Windows 7 Professional mi się bardzo dobrze sprawdza podoba mi się
kiedyś miałem Linuxa jest bardzo dobry oraz stabilny ale jest mało gier
to jego wada.

Avatar arceus_12

1 lipca 2011, 11:55

hehe..

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2011, 14:12

niezbyt kumam, ale dobra...

Avatar sylwia112sylwia

2 stycznia 2011, 18:48

dziwne, może i ciekawe ale uśmiać to nawet mi się wargi lekko nie podniosły. 3/5 za fotki

Avatar KOTECZEK123

21 grudnia 2010, 16:45

hehehhehe

Avatar xvqMK00

15 grudnia 2010, 19:53

8/10:)

Avatar PoGo007

14 grudnia 2010, 17:05

4

Avatar maksus98

12 grudnia 2010, 15:31

ms- DOS = Stary, niepotrzebny
Windows = Ładny, lecz czasami się nie sprawdza
Apple Mac = Nowoczesny, lecz niektórzy go nie rozumieją
Linux = Gdzieś między ms dosem, a windowsem, skomplikowany

To była moja ocena, a co do obrazka 4/5

Avatar koxal

12 grudnia 2010, 14:24

pawu95 jestes taki glupi sam z siebie czy ci dobrze za to placa?? linux tez ma manuala. obrazek taki sobie 3/5

Avatar pawu95

12 grudnia 2010, 12:41

tiaaaa. teraz sobie jeździjcie tymi automatami w zimie ;) pozdro 600 debil wstawił bezsensu obrazek żałosne porównanie a wy oceniacie na dobre..... nigdy nie mialem systemu MS DOS a na recznych biegach bede pewnie jeździł do końca życia.

Avatar ZiomalQ

12 grudnia 2010, 11:24

dobre...

Avatar Kuba1331

12 grudnia 2010, 10:53

jak dla mnie to apple za nowoczesny 3/5

Avatar Kamcia1999

12 grudnia 2010, 09:59

takie sobie. Nie wszystko rozumiem. Daje 2/5

Avatar adamk11

12 grudnia 2010, 09:52

5/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Jakby trochę nie fair

Jeszcze jak

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pilne

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka