Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
To by wystarczyło
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Trzykrotny T
Nigdy na to nie wpadną
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 grudnia 2018, 13:50
splatila, na wieki, velikaja Rus
Odpisz
8 grudnia 2018, 14:06
Za zdrasvuiet sozdanny volei narodow...
Odpisz
8 grudnia 2018, 14:28
Stosujcie polską transkrypcję, ta angielska boli w oczy
Odpisz
8 grudnia 2018, 15:11
Mnie też, ale się dostosowałem.
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2018, 15:33
na hus transkrypcja, najlepiej cyrylica (tak wiem, grażdanka)
СОЮЗ НЕРУШЫМЫЙ РЕСПУБЛИК СВОБОДНЫХ
СПЛАТИЛА НА ВЕКИ ВЕЛИКАЯ РУСЬ
Chociaż jeśli już transkrypcję to lepiej polską, bliższa oryginału.
Odpisz
8 grudnia 2018, 15:34
@Tamron: Cyrylica polska *dabuje*
Odpisz
25 grudnia 2018, 01:54
SAJUZ
nieruszymyj respublik swabodnych
spłatiła na wieki wielikaja ruś!
Odpisz
25 grudnia 2018, 12:09
@erykhim44: Da zdrawstwójet sozdannyj wolej narodow,
Jedinyj, moguczij Sowietskij Sojuz!
Odpisz
25 grudnia 2018, 17:12
proszę pisać akcentowane o jako a, dziękuję
Odpisz
25 grudnia 2018, 17:32
@erykhim44: muszę przyznać że trochę mnie boli, jak ktoś pisze albo "o" w miejscu czytanym jako "a" bądź np. nie zmiękcza głoski przed "e"
Np. "Respublik" zamiast "Riespublik"
A najlepiej to jak pisałem oryginalny tekst bo tylko on prawdziwie coś oddaje, ale na potrzeby niewtajemniczonych można udzielić dyspensy
Odpisz
25 grudnia 2018, 17:50
@Tamron: Oezu... nawet skopiowałem żeby nikt się nie czepiał... pie**olę, od teraz tylko cyrylica.
Odpisz
26 grudnia 2018, 00:06
ну и хорошо!
Odpisz
26 grudnia 2018, 00:21
@Tamron: Nu i haraszo. Nic wielkiego, ale dla mnie sukces- cyrylicy od 5 lat nie czytałem.
Odpisz
26 grudnia 2018, 01:04
to ciekawe, bo ja natomiast stosunkowo niedawno podjąłem się samodzielnie uczyć rosyjskiego (gdybym miał w szkole, to rzuciłbym niemiecki, ale niestety nie da się)
Odpisz
27 grudnia 2018, 13:48
@Tamron: To powodzenia. Ja miałem w szkole, ale w jedne wakacje wszystkie nauczycielki coś sobie zrobiły i przestały przychodzić do szkoły.
Odpisz
25 grudnia 2018, 15:19
^ bo СССР
Odpisz
9 grudnia 2018, 00:40
☭
Odpisz
8 grudnia 2018, 15:27
Jeżeli komunizm to nie ma jedzenia.
Odpisz