Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Zdeklasowani znowu
Fajnie że odpowiedzieli
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2018, 13:55
Lol, dla mnie ważne jest to żeby miał wiecej niż 162 cm :/
Odpisz
13 grudnia 2018, 11:44
Mam 178cm i każdy mem tego typu doprowadza mnie do smutku :(
Odpisz
13 grudnia 2018, 11:46
@Napalony_Orangutan_Alfa: Może wydałeś pkt wzrostu na coś innego?
Odpisz
13 grudnia 2018, 11:31
E tam, gorzej kiedy ty masz 164 cm, a twój chłopak prawie 2 metry. Trochę ciężko, gdy musisz stawać przy nim na palcach by móc go np. pocałować :v
Odpisz
8 grudnia 2018, 16:10
179 czy 180 i tak mozesz sie przejechac kazdym rollecosterem w enerdzilandi
Odpisz
8 grudnia 2018, 15:01
To się już robi nudne
Odpisz
8 grudnia 2018, 15:13
@piekasz: Bo masz 179cm?
Odpisz
8 grudnia 2018, 15:40
@WebsTer230: nie. Bo od kilku lat ciągle ten sam żart tylko obrazki z innymi ludźmi
Odpisz