24:00 Poznałem na imprezie królewnę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
To by wystarczyło
Frustrujące
Jeszcze jak
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2010, 15:51
@Ziomexik: A moze to ironia?
Odpisz
1 sierpnia 2012, 13:11
@chupacabra001: Dzieki wielkie! Juz myslalam ze tylko ja mialam polewke z komentarza Ziomexika. ;D
A swoja droga, ludzie, wezcie sie zapiszcie na jakies lekcje opanowywania gniewu, bo jesli was "wkurzylam" takim czyms to... o.O"
Odpisz
1 sierpnia 2012, 15:10
@Pottermanka: Trochę myślenia abstrakcyjnego również im nie zaszkodzi. ;-]
Odpisz
26 marca 2011, 18:29
@Ziomexik: No wreszcie ! Człowiek którego rozumiem ! Przynajmniej my jesteśmy normalni :D
Odpisz
11 lipca 2011, 20:54
he he zgadzam się Ziomexik bardzo ładnie umie pojechać :D
Odpisz
10 stycznia 2011, 22:01
AAA ona ..ee on nie ma brwii D:
Odpisz
25 grudnia 2010, 14:02
to jest chlopak
Odpisz
23 grudnia 2010, 19:53
raczej że wytrzeźwiał :D daje 3. Bo to żadna nowość.
Odpisz
23 grudnia 2010, 19:37
@Ziomexik: skoro Pottermanka ma 9 lat to ty musisz mieć 1 godzinę
Odpisz
22 grudnia 2010, 16:30
Czar prysnął? A może jest opcja, że promile ulotniały? XD 5
Odpisz
22 grudnia 2010, 13:07
Powiem tak, często tak z ami (dziewczynami) jest. Daje 3/5
Odpisz
21 grudnia 2010, 18:58
jak wnerwisz ludzi pottermanka to będzie super frajda dla nich cie wyrzucić.3/5
Odpisz
21 grudnia 2010, 18:20
żal stare jak świat ale się zlituje i dam 3/5
Ziomexik zgadzam się ; pp
Odpisz
21 grudnia 2010, 16:03
1/5
Odpisz
21 grudnia 2010, 14:01
@Pottermanka: skąd się biorą tacy ludzie jak ty ?
Dlaczego jeja jeszcze trzyma takie nooby ? Widać że masz może 9 lat, skoro się tak podniecasz i wkur**asz ludzi
Odpisz
21 grudnia 2010, 12:16
Ten czarny opis jest fajniejszy. Nie oceniam.
Odpisz