Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Nigdy na to nie wpadną
Lekko nie będzie
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Angielskie śmieszki
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 czerwca 2013, 18:54
cialo do uzywania zimą trenuje sie latem!
Odpisz
13 czerwca 2013, 22:14
Zima to najlepsza pora na bieganie. Czekam na nia z niecierpliwościa.
Odpisz
13 czerwca 2013, 21:30
No chyba nie... W zimę za zimno -.-
Odpisz
13 czerwca 2013, 20:58
ja ćwiczę od marca ;) ,ciałko coraz piękniejsze ,ale za to mam straszną ochotę na jakieś włoskie żarcie, ale no cóż - lipa, bo albo pizza, spaghetti ,lazania albo piękna ,zgrabna, wysportowana sylwetka ;P
Odpisz
13 czerwca 2013, 20:15
ja trenuje w wakacje , by pokazać się na wrzesień
Odpisz
13 czerwca 2013, 19:44
Nie k***a, jesienią tego samego roku
Odpisz