Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
A, okej
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 listopada 2020, 14:28
KOCHAM PYRKI
Odpisz
28 lipca 2021, 13:44
@Poropek: ja też pyrki są mniam
Odpisz
22 października 2016, 20:04
@Konto usunięte: ja też
Odpisz
12 czerwca 2013, 19:37
Ja bym zjadł ziemniaka , śmietanę i cebulę :P I chipsy .
Odpisz
12 czerwca 2013, 19:43
A ja bym zjadł batona
Odpisz
12 czerwca 2013, 19:49
Nie dam .
Odpisz
12 czerwca 2013, 19:52
To przyjdzie Slenderman i cię zje
Odpisz
1 listopada 2014, 20:54
przyszedł
Odpisz
7 stycznia 2015, 13:20
@matibal: xd
Odpisz
28 czerwca 2014, 20:36
ide do sklepu po lays bo mam smaka :D
Odpisz
2 listopada 2013, 17:58
SPRAWDZONE:
Jeśli najpierw zjesz cebulę, a potem zaczniesz jeść paluszki to przez długi czas zamiast smaku zwykłych paluszków poczujesz smak paluszków cebulowych jak ze sklepu (no może trochę inny smak, bo te ze sklepu zawierają konserwanty)
Odpisz
12 czerwca 2013, 23:31
Wszystko oprócz tych Lay'sów
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2013, 20:56
tam nawet nie ma tych produktów
Odpisz
12 czerwca 2013, 21:57
@Lord666666: prawie dobrze bo jedynie tylko ziemniak tam jest :)
Odpisz
12 czerwca 2013, 21:43
Ziemniaka to ja kiedyś zjadłem na surowo i nawet dobry XD
Odpisz
12 czerwca 2013, 18:18
nie zjadłbym ziemniaka??? Kto sie "boi" zjeść ziemniaka?
Odpisz
12 czerwca 2013, 20:32
@Radziosek: Na pewno nie Łotysz.
Odpisz
12 czerwca 2013, 19:11
ja wole solone xd
czy jakieś tam XD
Odpisz
12 czerwca 2013, 18:14
hahah ale tam jest jeszcze powietrze xD
Odpisz
12 czerwca 2013, 18:16
@danielosmucios: Chyba tylko...
Odpisz
12 czerwca 2013, 18:20
@Bjornie: w sumie racia :0 ale to chyba to tego żeby przy otwieraniu paczki nie wy***ć tychh paru chipsów xD
Odpisz
12 czerwca 2013, 18:05
wszystko bym zjadł
Odpisz