Nie umiem się od nich uwolnić
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Zdeklasowani znowu
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
A, okej
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 grudnia 2018, 18:08
haha depresja
Odpisz
11 grudnia 2018, 17:18
Mam wszystko to, tylko nie płaczę #nbc
Odpisz
11 grudnia 2018, 09:16
Nie lubię użalających się nad sobą memów, ale Batman TAS, więc wyjątkowo strzałeczka w górę.
Odpisz
11 grudnia 2018, 08:41
Beczka beczka depresja aaaa kwiii ohohoho hahahaha czemu to gówno jest na głównej
Odpisz
11 grudnia 2018, 08:48
@piekasz: a ci wypie**ole m0rdo
Odpisz
11 grudnia 2018, 08:50
nie mów tak :(
Odpisz
11 grudnia 2018, 09:20
@piekasz: zamknij pi**ę
Odpisz
11 grudnia 2018, 09:45
@Kolofgen21: wypi***alać na Ibizę już!
Odpisz
11 grudnia 2018, 09:46
@piekasz: juz jadę z ziomami ci wypie**olic
Odpisz
11 grudnia 2018, 10:03
:(
Odpisz
11 grudnia 2018, 10:38
@piekasz: szykuj się na stratę duszy
Odpisz
11 grudnia 2018, 17:15
nie posiadam
Odpisz
11 grudnia 2018, 17:24
@piekasz: juz ci zabrali?
Odpisz
11 grudnia 2018, 20:40
oddałem za umiejętności pieczenia
Odpisz
11 grudnia 2018, 08:11
Te uczucia mnie kochają.
Odpisz
10 grudnia 2018, 15:01
hmmmm gdyby te uczucia mogły sie "uformować" w byt humanoidalny to bym nie narzekał
Odpisz
10 grudnia 2018, 15:27
@ptasznik5: Pewne wyszedł by z tego jakiś paszczur, so...
Odpisz
10 grudnia 2018, 15:38
@GalenMarek: w sumie..
Odpisz