Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Nie są aż takie pyszne
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 grudnia 2018, 11:33
Łezka się w oku kręci
Odpisz
15 grudnia 2018, 09:21
ja widzałem sklep ,,polskie delikatesy" w Holandi
Odpisz
10 grudnia 2018, 19:58
Ja pie**ole kto kupuje mleko 0% przecież to jest woda
Odpisz
14 grudnia 2018, 14:51
@maxiu1244: Powiedziała każda mama
Odpisz
14 grudnia 2018, 23:36
@maxiu1244: tak, lepiej to tłuste gówno 3,2 procentowe
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2018, 00:31
@Victorius236: Ty chyba nigdy nie piłeś czystego mleka od krowy to dopiero jest zajebiste to 3,2% to też ku*wa woda jest a nie mleko
Odpisz
10 grudnia 2018, 16:50
Polska duma narodowa
Odpisz
14 grudnia 2018, 22:46
@Adi34: No to żeśmy daleko zaszli.
Odpisz
14 grudnia 2018, 22:53
@Amaday: Zawsze coś :v
Odpisz
14 grudnia 2018, 22:30
Nawet Polskie mleko jest już robione w Chinach, niesamowite
Odpisz
14 grudnia 2018, 12:56
Nie bardzo wiem o co chodzi...
Odpisz
14 grudnia 2018, 13:05
@pawlikok: Polski produkt, dokładnie mleko w azjatyckim sklepie
Odpisz
14 grudnia 2018, 15:50
@Ensis: No i? Co w tym takiego zabawnego?
Odpisz
14 grudnia 2018, 16:14
@pawlikok: to nie ma być smieszne
Odpisz
14 grudnia 2018, 16:53
@pawlikok: chodzi o to że polskie produkty można kupić nawet w azji
Odpisz
14 grudnia 2018, 21:47
@michaolekYT: W jakimś filmie widziałem żywca
Odpisz
14 grudnia 2018, 17:55
Polska: made in China
Chiny: made in Poland
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2018, 17:33
Okazuje się że to nie Chińczycy opanują Polskę tylko Polacy Chiny.
Odpisz
14 grudnia 2018, 10:26
Nawet mleko podrobią...
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2018, 13:30
@lukasz9819: Kiedy nie wiesz czy to bait czy koleś co nie załapał mema
Odpisz
14 grudnia 2018, 14:53
@lukasz9819: Istnieje coś takiego jak handel. Może słyszałeś.
Odpisz
14 grudnia 2018, 11:59
Mleczny start!
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2018, 10:31
Mlekpol to z czego kojarzę największy producent mleka na świecie (a przynajmniej jest w miarę wysoko)
Odpisz
10 grudnia 2018, 16:51
Złoty szlak itp.
Odpisz
10 grudnia 2018, 22:05
Jedwabny szlak
Odpisz
11 grudnia 2018, 05:45
@Tomieslaw: To jest ten co dopiero powstanie, na razie jest złoty...
Odpisz
11 grudnia 2018, 16:08
Chodziło mi o ten szlak, co w średniowieczu przed odkryciem Ameryki funkcjonował
Odpisz
10 grudnia 2018, 17:00
ŁAŁ POLSKI PRODUKT NA ZAGRANICZNEJ PÓŁCE, NIE WYTRZYMAM ZA CHWILĘ SIĘ SPUSZCZE Z DUMY NARODOWEJ
Odpisz
10 grudnia 2018, 17:34
kurrrr polska taka wielka kurrr
Odpisz
10 grudnia 2018, 17:41
o gurwa bolzga w innym graju
Odpisz
10 grudnia 2018, 18:56
kurę ciekawe czy smakujo im te mleka nasze kurła kwi
Odpisz
10 grudnia 2018, 17:25
łał wiedziałeś że istnieje coś takiego jak eksport?
Odpisz
10 grudnia 2018, 17:10
Gdzie to homo milk z trapami na opakowaniu :o
Odpisz