Uznałem/am, że to mnie pragniesz najbardziej, kochanie!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Młodzi gniewni
Lekko nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2018, 23:54
Troszkę to smutne ._.
Odpisz
10 grudnia 2018, 23:56
to że połowa tej społeczności chciała by taki prezent?
Odpisz
11 grudnia 2018, 00:04
@theCPCK: Ja bym wolała pierniczki niż penisa w pudełku czy dupe z kokardką, nie wiem jak ty ._.
Odpisz
11 grudnia 2018, 00:12
Wstążka by wystarczyła :-:
Odpisz
11 grudnia 2018, 00:16
właściwie to na jeja nie jest aż tak dużo spie**olin jak na niektórych. stronach
Odpisz
11 grudnia 2018, 08:25
@theCPCK: nadrabiasz za nas
Odpisz
21 grudnia 2018, 20:05
@theCPCK: większość społeczności tej strony to by chciała zdążyć na dobranockę
Odpisz
21 grudnia 2018, 21:14
@Krzyniu: k*rwa przegapiłem ją..
Odpisz
9 listopada 2019, 10:44
Ja bym powiedział że to wsm nawet romantyczne w pewnym sensie xD
Ale też bym wolał pierniczki
Odpisz
9 listopada 2019, 10:49
@NorseWarrior: Dupa z kokardką nie jest romantyczna :<
Odpisz
9 listopada 2019, 10:58
Ale siusiak w pudełku już jest.
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2019, 11:03
@NorseWarrior: Nie :< Siusiaki powinny być na swoim miejscu w majtkach, a nie w jakiś pudełkach
Odpisz
9 listopada 2019, 11:13
Dlaczego niby
Odpisz
9 listopada 2019, 11:46
@NorseWarrior: No bo po co to tak? Poza tym takie "prezentowanie się" jest nie fajne, bo to uprzedmiotowywanie swojego ciała, a ciało drugiego człowieka, którego kochamy, nie jest jakaś zabawką erotyczną, żeby się nią tylko zaspokajać :<
Odpisz
9 listopada 2019, 12:13
siusiak akurat do tego służy xD
Odpisz
9 listopada 2019, 12:18
@NorseWarrior: Wcale nie :< Bo ciałko ukochanej osoby jest żeby je pieścić i dbać o nie, a nie tylko sobie nim dobrze robić.
Odpisz
9 listopada 2019, 12:22
Wewe to nadinterpretacja wgl z tym uprzedmiotawianiem
Odpisz
9 listopada 2019, 12:27
@NorseWarrior: Może i nadinterpretacja, ale jak mój facet ma wkładać penisa w pudełko, to już wolę żeby go włożył we mnie
Odpisz
9 listopada 2019, 12:32
Hmm... Coś w tym jest
Odpisz
9 listopada 2019, 23:34
@NorseWarrior: Oczywiście, że jest, poza tym jak napisałam niżej, zamiast wydawać hajs na pudełko można kupić dobre jedzonko :3
Odpisz
9 listopada 2019, 23:49
tak masz rację
Odpisz
21 grudnia 2018, 20:07
Ty jesteś moim prezentem
Odpisz
9 listopada 2019, 10:43
@BardzoOryginalnaNazwa: uwu
Odpisz
22 grudnia 2018, 21:06
Widziałem taki ,,film przyrodniczy" z podobnym motywem
Odpisz
11 grudnia 2018, 00:08
taka kokardka i pudełko kosztują
Odpisz
11 grudnia 2018, 00:16
@benben7: Takie pudełko kosztować potrafi od 10-20 zł. Można za równowartość tej kwoty kupić sobie kebaba na dwoje, w mojej ukochanej budce za 16 zł jest duży, którego się je na trzy osoby i wszystkie pod koniec są najedzone.
Odpisz
11 grudnia 2018, 08:00
to zamiast robic 12 potraw na wigilie to lepiej kupic 12 kebabow xd
Odpisz
21 grudnia 2018, 21:52
@Tails_exe: Jak dla mnie kebab jest zdrową alternatywą dla posiłków typowo „obiadowych". Masz w nim:
produkt mączny-ciasto/pita
warzywa
mięso
nabiał-ser(w niektórych jest dostępny)
i sosy dla urozmaicenia
Odpisz
22 grudnia 2018, 00:13
tylko że w większości po typowo obiadowych daniach nie siedzisz później całego poranka w kiblu płacząc przez każdą cząstką ciebie która wyleci z odbytu
Odpisz
22 grudnia 2018, 00:58
@verbart: Akurat po kebabie nie mam takich efektów ubocznych
Odpisz
11 grudnia 2018, 06:18
Myślałem że drugie to brzuch ciążowy
Odpisz