memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 grudnia 2018, 21:19
POTĘŻNY MAKARONIARZ
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:36
@Kirrra: P
@olobambolo: O
17 grudnia 2018, 07:37
@Kirrra: T
@olobambolo: Ę
17 grudnia 2018, 07:38
@Kirrra: Ż
@olobambolo: N
@Kirrra: Y
17 grudnia 2018, 07:39
@olobambolo: *spacja*
@Kirrra: M
@olobambolo: A
@Kirrra: K
17 grudnia 2018, 07:40
@Kirrra: R
17 grudnia 2018, 07:41
@Kirrra: N
@olobambolo: I
@Kirrra: A
17 grudnia 2018, 07:42
@olobambolo: R
@Kirrra: Z
@olobambolo: kropka
17 grudnia 2018, 07:59
@Kirrra: cudo :3
17 grudnia 2018, 08:30
@SongManka510: Dziękuję
17 grudnia 2018, 08:37
@Kirrra: piękna rzecz : )
14 lipca 2019, 19:44
@SongManka510: coś mi się poje**ło
15 lipca 2019, 14:52
@SongManka510: co?
15 lipca 2019, 15:05
@Kirrra: no dwa razy napisałam prawie samo
Edytowano - 17 grudnia 2018, 06:50
No,You can't build a bomb with me.
16 grudnia 2018, 22:15
Sorry I don't speak McDonald
16 grudnia 2018, 23:00
@darcus: W tym wypadku bardziej "I don't speak kebab", ale co ja tam wiem...
16 grudnia 2018, 23:11
@sliwak2001: Mówiłem o angielskim miśku ;)
17 grudnia 2018, 06:13
@darcus: Aaa... to ok. xD
16 grudnia 2018, 21:48
Ktoś tu oglądał Darling in The Franxx ?
16 grudnia 2018, 21:53
@Malveroyy: Melduję się
16 grudnia 2018, 22:00
@Malveroyy: nie rób pogadajmy pod moim obrazkiem wyjdź do poczekalni i poszukaj jejuu
16 grudnia 2018, 22:08
@Malveroyy: Tak
16 grudnia 2018, 22:21
@Malveroyy: ja na przykład widziałem
16 grudnia 2018, 22:25
@Malveroyy: oglądałem, ale nie uważam tego za dobrą bajkę
16 grudnia 2018, 22:56
@KenXo: bajkę? TRIGGERED
16 grudnia 2018, 23:56
@KenXo: ryżowa opowieść*
17 grudnia 2018, 00:20
@Malveroyy: Co ma to do obrazka?
17 grudnia 2018, 09:42
@Lisa_Song: też mnie to ciekawi xD
17 grudnia 2018, 14:56
@KenXo: No widzisz xD Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi :v
17 grudnia 2018, 22:00
@Lisa_Song: Ja oglądałem uważam że warte obejrzenia, lecz zakończenie zostawia nie dosyt nie będę pisał dla czego bo może ktoś się skusi i oglądanie
17 grudnia 2018, 22:26
@Malveroyy: Ja też oglądałam, ale się tym nie chwalę na prawo i lewo. Jak nie masz pomysłu na komentarz, to po prostu go nie pisz
16 grudnia 2018, 23:23
Polacy są tacy nietolerancyjni
16 grudnia 2018, 22:55
16 grudnia 2018, 21:20
tak naprawdę to on mówi makaroniarskim, bo to alfabet łaciński
12 grudnia 2018, 13:44
admin zmienił tytuł hej
16 grudnia 2018, 22:17
a jaki był?
17 grudnia 2018, 07:01
@TheOfficialForeus: pewno "tytuł"
17 grudnia 2018, 13:51
@NorthKoreaBall: K**fA jAk AdMiN mÓgŁ zMiEnIć tytuł!?? UgA bUgA
11 grudnia 2018, 08:28
11 grudnia 2018, 08:17
I don't speak bomb wires
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 grudnia 2018, 21:19
POTĘŻNY MAKARONIARZ
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:36
@Kirrra: P
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:36
@olobambolo: O
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:37
@Kirrra: T
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:37
@olobambolo: Ę
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:38
@Kirrra: Ż
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:38
@olobambolo: N
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:38
@Kirrra: Y
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:39
@olobambolo: *spacja*
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:39
@Kirrra: M
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:39
@olobambolo: A
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:39
@Kirrra: K
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:40
@olobambolo: A
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:40
@Kirrra: R
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:40
@olobambolo: O
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:41
@Kirrra: N
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:41
@olobambolo: I
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:41
@Kirrra: A
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:42
@olobambolo: R
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:42
@Kirrra: Z
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:42
@olobambolo: kropka
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:59
@Kirrra: cudo :3
Odpisz
17 grudnia 2018, 08:30
@SongManka510: Dziękuję
Odpisz
17 grudnia 2018, 08:37
@Kirrra: piękna rzecz : )
Odpisz
14 lipca 2019, 19:44
@SongManka510: coś mi się poje**ło
Odpisz
15 lipca 2019, 14:52
@SongManka510: co?
Odpisz
15 lipca 2019, 15:05
@Kirrra: no dwa razy napisałam prawie samo
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2018, 06:50
No,You can't build a bomb with me.
Odpisz
16 grudnia 2018, 22:15
Sorry I don't speak McDonald
Odpisz
16 grudnia 2018, 23:00
@darcus: W tym wypadku bardziej "I don't speak kebab", ale co ja tam wiem...
Odpisz
16 grudnia 2018, 23:11
@sliwak2001: Mówiłem o angielskim miśku ;)
Odpisz
17 grudnia 2018, 06:13
@darcus: Aaa... to ok. xD
Odpisz
16 grudnia 2018, 21:48
Ktoś tu oglądał Darling in The Franxx ?
Odpisz
16 grudnia 2018, 21:53
@Malveroyy: Melduję się
Odpisz
16 grudnia 2018, 22:00
@Malveroyy: nie rób pogadajmy pod moim obrazkiem wyjdź do poczekalni i poszukaj jejuu
Odpisz
16 grudnia 2018, 22:08
@Malveroyy: Tak
Odpisz
16 grudnia 2018, 22:21
@Malveroyy: ja na przykład widziałem
Odpisz
16 grudnia 2018, 22:25
@Malveroyy: oglądałem, ale nie uważam tego za dobrą bajkę
Odpisz
16 grudnia 2018, 22:56
@KenXo: bajkę? TRIGGERED
Odpisz
16 grudnia 2018, 23:56
@KenXo: ryżowa opowieść*
Odpisz
17 grudnia 2018, 00:20
@Malveroyy: Co ma to do obrazka?
Odpisz
17 grudnia 2018, 09:42
@Lisa_Song: też mnie to ciekawi xD
Odpisz
17 grudnia 2018, 14:56
@KenXo: No widzisz xD Tyle pytań, a tak mało odpowiedzi :v
Odpisz
17 grudnia 2018, 22:00
@Lisa_Song: Ja oglądałem uważam że warte obejrzenia, lecz zakończenie zostawia nie dosyt nie będę pisał dla czego bo może ktoś się skusi i oglądanie
Odpisz
17 grudnia 2018, 22:26
@Malveroyy: Ja też oglądałam, ale się tym nie chwalę na prawo i lewo. Jak nie masz pomysłu na komentarz, to po prostu go nie pisz
Odpisz
16 grudnia 2018, 23:23
Polacy są tacy nietolerancyjni
Odpisz
16 grudnia 2018, 22:55
Odpisz
16 grudnia 2018, 22:25
Odpisz
16 grudnia 2018, 21:20
tak naprawdę to on mówi makaroniarskim, bo to alfabet łaciński
Odpisz
12 grudnia 2018, 13:44
admin zmienił tytuł hej
Odpisz
16 grudnia 2018, 22:17
a jaki był?
Odpisz
17 grudnia 2018, 07:01
@TheOfficialForeus: pewno "tytuł"
Odpisz
17 grudnia 2018, 13:51
@NorthKoreaBall: K**fA jAk AdMiN mÓgŁ zMiEnIć tytuł!?? UgA bUgA
Odpisz
11 grudnia 2018, 08:28
Odpisz
11 grudnia 2018, 08:17
I don't speak bomb wires
Odpisz