Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DJRemi111

4 marca 2019, 06:43

Mama, just killed the man!

Avatar Pan_Jazzie

5 czerwca 2021, 22:45

@DJRemi111: put a gun againt his head

Avatar Tiger3310

30 czerwca 2019, 22:56

Mama, Just killed a Man, put a gun against his head!

Avatar siasio37

16 stycznia 2019, 10:21

*darcie pi**y w języku drugoklasistów*

Avatar Kaczor_Dolan

14 stycznia 2019, 11:31

Kto grał w pierwszy dragon age ten wie że należy zapisywać po każdej jednej czynności

Avatar sermasteropl44

15 stycznia 2019, 18:25

@Kaczor_Dolan: Kto grał w King's bounty na niemozliwym wie, że f5 klika się co 5 sekund

Avatar iSyma

14 stycznia 2019, 21:37

Kiedy widzisz coraz więcej memów związanych z Queen, oraz że ludzie piszą razem w komentarzach tekst "Bohemian Rhapsody"

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2019, 12:35

Pociągnąłem za spust i nie żyje

Avatar PapcioStrefa

14 stycznia 2019, 13:00

Mamo, życie się dopiero zaczęło...

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2019, 13:24

@PapcioStrefa: JESTEM BIEDNYM CHŁOPCEM, NIKT MNIE NIE KOCHA

Avatar PapcioStrefa

14 stycznia 2019, 13:27

korektorze popierdzieliłeś całą piosenkę :c

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2019, 13:28

@PapcioStrefa: wiem ale chciałem od razu przejść do charakterystycznej części piosenki plus to że dalej nie pamiętałem

Avatar PapcioStrefa

14 stycznia 2019, 14:52

zdarza się

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2019, 14:54

@PapcioStrefa: zje**łem to zje**łem, na ch*j drążyć temat
-Mati z mojej klasy, 2017

Avatar
asasinpio

14 stycznia 2019, 17:02

Galileo!

Avatar Figarus

14 stycznia 2019, 13:48

Mama... Just kill the men.

Avatar Yoda_MLG

14 stycznia 2019, 10:40

to nie jesteś prawdziwym graczem jak tak robisz (albo doświadczonym).

Avatar RobsonPlay

14 stycznia 2019, 10:17

Zapisuję się co najmniej co 5 min. Wiem po przygodach z grami B e t h e s d y

Avatar LOKO30

14 stycznia 2019, 10:12

Fortnite jest super

Powiedziały 7 latki

Avatar ToJeAmelinium

14 stycznia 2019, 11:27

@LOKO30: Niezły bejcik

Avatar Artur123456

14 stycznia 2019, 10:06

jeszcze powiedz że jakiegoś youtubera nagrywającego fortnite to się wpienię

Avatar
Deszcz

11 grudnia 2018, 19:01

ZACZOŁ

Avatar Desuv

11 grudnia 2018, 19:13

jest napisane zaczął
w czym masz problem

Avatar Pikachu_fan_Subaru

11 grudnia 2018, 19:12

Jak dobrze być jedynakiem

Avatar Avcio01

11 grudnia 2018, 16:42

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Ładne rzeczy

Papierowa szkoła posting

Pilne

Były nóżki, nie ma nóżek

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka