Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Angielskie śmieszki
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 grudnia 2018, 18:03
Nauczyciele powinni dawać więcej zadań a,b,c do kartkówek
Odpisz
14 grudnia 2018, 13:36
@Ravin: Dlaczego?
Odpisz
14 grudnia 2018, 14:21
Łatwiej dostać lepszą ocenę bo wystarczy strzelać jak się czegoś nie umie
Odpisz
14 grudnia 2018, 12:38
ja dzisiaj nie uczyłem się piosenki a dostałem 4+ ale za 1 zwrotke i refren
Odpisz
15 grudnia 2018, 17:18
@krolpierug: Pewnie Mazurek xD
Odpisz
15 grudnia 2018, 17:30
@niemamnic: nie za hymn coś ty
Odpisz
11 grudnia 2018, 16:48
Kiedy jednak nauczycielka pomyliła ciebie z kolegą o podobnym nazwisku a twoja prawdziwa praca dostała jeden.
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2018, 00:55
@Avcio01: Ale zapomniała założyć okularów i po odczytaniu było to twoje nazwisko więc jednak dostałes dobrą ocenę
Odpisz
11 grudnia 2018, 18:14
mniej-więcej 90% moich sprawdzianów/kartkówek/odpytywań.
Cała reszta to:
4% - kiedy się nauczę i dostanę dobrą ocenę
4% - kiedy się nauczę, ale jakimś cudem dostanę złą ocenę
2% - kiedy się nie nauczę i dostanę złą ocenę.
To prawda, nie ściemniam.
Odpisz
11 grudnia 2018, 19:38
Witaj w klubie. Trzeba umieć kombinować, na tym polega XXI wiek. A dla mnie system oceniania polegający na dawaniu oceny od 1 do 6 ze znajomości jakiejś partii materiału jest już przestarzałe i nie powinno nawet zostać wprowadzone.
Odpisz
11 grudnia 2018, 16:57
U mnie jest tak:
Uczę się, mam złą ocenę.
Nie uczę i też mam złą ocenę.
Odpisz
11 grudnia 2018, 17:06
@Kosa_W_Nosa: O, witaj w klubie
Odpisz