Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Nie są aż takie pyszne
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ostry ten sędzia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2012, 19:27
emm czego tu się bać?
Odpisz
30 marca 2012, 14:57
fajne schody. weszłabym, sle pewnie bym się troszke bała xD
Odpisz
7 grudnia 2011, 14:23
to iluzja 3d tam niema schodów xD
Odpisz
6 maja 2011, 22:24
schody spoko ale jakby sie mialo dzieci to FAIL
Odpisz
22 lutego 2011, 18:53
FAIL
Odpisz
5 lutego 2011, 19:52
też chce takie schody :P
Odpisz
18 stycznia 2011, 22:38
To wróć po nakrapianej imprezie do pokoju....
Odpisz
23 grudnia 2010, 11:39
PRO schody ale daje 4,5/5
Odpisz
22 grudnia 2010, 16:41
no ja bym tam nie weszła... a, może jednak bym wlazła :D 4/5
Odpisz
22 grudnia 2010, 12:54
@PoGo007: fajny avatar a co do tego to 3
Odpisz
19 grudnia 2010, 11:57
3
Odpisz
17 grudnia 2010, 22:13
fajne shody tez chciałbym takie miec
Odpisz
17 grudnia 2010, 16:31
Hehe 5/5 i do ulu:)
Odpisz
16 grudnia 2010, 18:59
Ciekawe jaki nacisk to wytrzyma...
Odpisz
16 grudnia 2010, 16:33
a to wyglada na niebezpieczne? :O co tu niebezpiecznego jest? :O ale ciekawie sie meble musi wnosic na takich ;)
Odpisz