Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Crln_7

14 grudnia 2018, 03:15

Podłoga to brudasy

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

Edytowano - 12 grudnia 2018, 09:05

A były jakieś ostatnio? xD

Bo jak sobie śledzę to na razie europejczycy sami sobie niszczą kraje, bez większej pomocy terrorystów

Avatar ToFFeXPL

13 grudnia 2018, 19:03

Avatar Reichtangle

13 grudnia 2018, 19:12

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: W wtorek w Strasburgu, na jarmarku świątecznym. Zginęły trzy osoby. Zachód chyba zaczyna robić zamachy swoją bożonarodzeniową tradycją.

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

13 grudnia 2018, 20:00

@Reichtangle: 30 razy mniej niż u nas umiera na drogach.

Dziennie.

Btw to na serio był zamach, czy jak zwykle media wszystko rozdmuchują?

Avatar Brind

13 grudnia 2018, 20:06

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: nie, jaki tam zamach, koleś przypadkiem odbezpieczył sobie karabin i samo się jakoś tak zrobiło

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

13 grudnia 2018, 20:23

@Brind: W Ameryce zasłużyłoby to prawdopodobnie na chwalebne 3 linijki w lokalnej gazecie.

Z resztą w Polsce, w kraju bez praktycznie żadnego dostępu do broni kiedy prawie cała drużyna służb specjalnych została zmasakrowana przez kolesia z automatem podczas próby kradzieży bankomatu to w tydzień zdążyli się znudzić i nikt jakoś specjalnie nie mieszkał w to polityki.

Avatar baarts

13 grudnia 2018, 21:06

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: co ma umieranie na drogach do zamachów?

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2018, 07:42

@baarts: W sumie fakt,i też chciałbym wiedzieć

Bo oni też mają drogi btw

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

14 grudnia 2018, 07:57

@baarts: A co jest większym zagrożeniem i z czym rząd sobie bardziej nie radzi?

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2018, 07:58

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

14 grudnia 2018, 08:03

No to dałeś się oszukać propagandzie mediów. Nikt przecież nie będzie robić wywiadu o tym, że policja sobie w czymś radzi. Łatwiej sprzedaż historię upadku cywilizacji.

Prawie jak że Szwecją. Wszyscy narzekają że jest tam niebezpiecznie i ogólnie wszystko przez tych emigrantów, a jak tam pojedziesz to w sumie jest bezpieczniej niż w takiej Warszawie.

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2018, 08:09

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: A tu cię mam,nie oglądam telewizji od 4 lat

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

14 grudnia 2018, 08:11

No to jeszcze gorzej.

Avatar
Konto usunięte

14 grudnia 2018, 09:09

Avatar baarts

14 grudnia 2018, 22:59

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Tak, to wcale się nie będzie rozwijało i kiedyś( w niedalekiej przyszłości) wojna religijna będzie miała wagę normalnej wojny. Wtedy nie będzie śmierci na drogach ze względu na samochody...

Avatar baarts

14 grudnia 2018, 23:01

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Twój tok rozumowania kuleje. Piszesz, że media kogoś omamiły. Potem ktoś odpowiada, że nie ogląda telewizji, a ty dodajesz że to nawet jeszcze gorzej.

Pomyśl nad tym.

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

Edytowano - 14 grudnia 2018, 23:31

@baarts: Tzn pewnie jego źródło informacji to memy, albo jakieś patusy na YT

No i w kierunku terroryzmu w Europie są wysuwane środki, by temu przeciwdziałać, ale o sukcesach się nie mówi, bo kto by chciał słyszeć o tym, że durny zachód sobie z czymś radzi? :v

Avatar
Konto usunięte

15 grudnia 2018, 20:18

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Wszyscy by chcieli wiedzieć że są bezpieczni...

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

15 grudnia 2018, 21:17

Tzn chcieli mieć złudzenie bezpieczeństwa

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2018, 18:41

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Nom,ale imigranci przykładowo pobili bez powodu wujka mojego przyjaciela, prawie na śmierć, a w Warszawie dresy się umawiają że sobą by się wyładować,i gdzie jest bezpieczniej :U

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2018, 18:41

I jakoś o tym nie pisali mimo że tragedia

Avatar
Konto usunięte

12 grudnia 2018, 08:53

Było pare miesięcy, temu gdy było więcej memów o kryzysie imigracyjnym, ale fajne przypomnienie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Frustrujące

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To musiało być męczące

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka