Pozdrowienia ze Strasburga
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Frustrujące
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To musiało być męczące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2018, 03:15
Podłoga to brudasy
Odpisz
Edytowano - 12 grudnia 2018, 09:05
A były jakieś ostatnio? xD
Bo jak sobie śledzę to na razie europejczycy sami sobie niszczą kraje, bez większej pomocy terrorystów
Odpisz
13 grudnia 2018, 19:03
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Tytuł
Odpisz
13 grudnia 2018, 19:12
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: W wtorek w Strasburgu, na jarmarku świątecznym. Zginęły trzy osoby. Zachód chyba zaczyna robić zamachy swoją bożonarodzeniową tradycją.
Odpisz
13 grudnia 2018, 20:00
@Reichtangle: 30 razy mniej niż u nas umiera na drogach.
Dziennie.
Btw to na serio był zamach, czy jak zwykle media wszystko rozdmuchują?
Odpisz
13 grudnia 2018, 20:06
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: nie, jaki tam zamach, koleś przypadkiem odbezpieczył sobie karabin i samo się jakoś tak zrobiło
Odpisz
13 grudnia 2018, 20:23
@Brind: W Ameryce zasłużyłoby to prawdopodobnie na chwalebne 3 linijki w lokalnej gazecie.
Z resztą w Polsce, w kraju bez praktycznie żadnego dostępu do broni kiedy prawie cała drużyna służb specjalnych została zmasakrowana przez kolesia z automatem podczas próby kradzieży bankomatu to w tydzień zdążyli się znudzić i nikt jakoś specjalnie nie mieszkał w to polityki.
Odpisz
13 grudnia 2018, 21:06
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: co ma umieranie na drogach do zamachów?
Odpisz
14 grudnia 2018, 07:42
@baarts: W sumie fakt,i też chciałbym wiedzieć
Bo oni też mają drogi btw
Odpisz
14 grudnia 2018, 07:57
@baarts: A co jest większym zagrożeniem i z czym rząd sobie bardziej nie radzi?
Odpisz
14 grudnia 2018, 07:58
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Terroryzm
Odpisz
14 grudnia 2018, 08:03
No to dałeś się oszukać propagandzie mediów. Nikt przecież nie będzie robić wywiadu o tym, że policja sobie w czymś radzi. Łatwiej sprzedaż historię upadku cywilizacji.
Prawie jak że Szwecją. Wszyscy narzekają że jest tam niebezpiecznie i ogólnie wszystko przez tych emigrantów, a jak tam pojedziesz to w sumie jest bezpieczniej niż w takiej Warszawie.
Odpisz
14 grudnia 2018, 08:09
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: A tu cię mam,nie oglądam telewizji od 4 lat
Odpisz
14 grudnia 2018, 08:11
No to jeszcze gorzej.
Odpisz
14 grudnia 2018, 09:09
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: lol
Odpisz
14 grudnia 2018, 22:59
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Tak, to wcale się nie będzie rozwijało i kiedyś( w niedalekiej przyszłości) wojna religijna będzie miała wagę normalnej wojny. Wtedy nie będzie śmierci na drogach ze względu na samochody...
Odpisz
14 grudnia 2018, 23:01
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Twój tok rozumowania kuleje. Piszesz, że media kogoś omamiły. Potem ktoś odpowiada, że nie ogląda telewizji, a ty dodajesz że to nawet jeszcze gorzej.
Pomyśl nad tym.
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2018, 23:31
@baarts: Tzn pewnie jego źródło informacji to memy, albo jakieś patusy na YT
No i w kierunku terroryzmu w Europie są wysuwane środki, by temu przeciwdziałać, ale o sukcesach się nie mówi, bo kto by chciał słyszeć o tym, że durny zachód sobie z czymś radzi? :v
Odpisz
15 grudnia 2018, 20:18
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Wszyscy by chcieli wiedzieć że są bezpieczni...
Odpisz
15 grudnia 2018, 21:17
Tzn chcieli mieć złudzenie bezpieczeństwa
Odpisz
16 grudnia 2018, 18:41
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Nom,ale imigranci przykładowo pobili bez powodu wujka mojego przyjaciela, prawie na śmierć, a w Warszawie dresy się umawiają że sobą by się wyładować,i gdzie jest bezpieczniej :U
Odpisz
16 grudnia 2018, 18:41
I jakoś o tym nie pisali mimo że tragedia
Odpisz
12 grudnia 2018, 08:53
Było pare miesięcy, temu gdy było więcej memów o kryzysie imigracyjnym, ale fajne przypomnienie.
Odpisz