Miłość przychodzi niespodziewanie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Nieuczciwa ocena
Nie są aż takie pyszne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dwa oblicza
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2018, 20:46
tak odkryłem WoT'a, tylko że jej nie kupiłem...i nie zostałem jej olbrzymim fanem...serio nie polecam tej gry, 3 wiedźmin 3 najlepszy
Odpisz
28 grudnia 2018, 22:55
WoT ssie
Odpisz
29 grudnia 2018, 10:37
@BiiTii: gra sama w sobie nie jest aż taka zła
ALE ARTA i MM MNIE JUŻ DOBIJAJĄ
Odpisz
29 grudnia 2018, 00:40
Ja miałem kiedyś tak z LIMBO do czasu aż nie była za darmo na steam
Odpisz
28 grudnia 2018, 22:17
Ja tak miałam z falloutem 4 Każdy hejtował itd, a ja mając to w dupie kupiłam go. Mam przegrane łącznie 16 dni. Teraz jest mi szkoda tylko tych 250zl które wydałam na 76 mając nadzieję,że będzie takim jak z 4 :v
Odpisz
28 grudnia 2018, 23:55
@jagodnik:
kupiłAM
hmmmm
oh shibit
gamer gril!
Odpisz
28 grudnia 2018, 22:38
tru
Odpisz
12 grudnia 2018, 19:06
My summer car?
Odpisz
12 grudnia 2018, 19:23
@piekasz: MSC jest zajebiste
Odpisz
12 grudnia 2018, 19:39
@TheBDQJP: no wiem. Jednak na moim kompie po kilku uruchomieniach Save mam - 152353536 fps, mimo że ustawiam najniższe ustawienia prawie i zmieniłem nawet ustawienia nvidia 3D. Jednak gra świetna
Odpisz
12 grudnia 2018, 19:41
@piekasz: Ja na laptopie mam 15 fps na najniższych :/
Odpisz
12 grudnia 2018, 19:45
@TheBDQJP: też mam laptopa więc... No. Pozostaje nadzieja że topless zoptymalizuje albo gdy zrobi my Winter car to będzie lepiej
Odpisz
28 grudnia 2018, 18:19
@piekasz: sporo tych fps masz, dasz trochę?
Odpisz
28 grudnia 2018, 18:56
@Yoda_MLG: na minusie
Odpisz
28 grudnia 2018, 21:12
@Jarzebina5: A faktycznie, nie zauważyłem
Odpisz
28 grudnia 2018, 21:13
@Yoda_MLG: Do usług ^-^
Odpisz
28 grudnia 2018, 21:39
@Yoda_MLG: zdarza się
Odpisz
28 grudnia 2018, 21:03
Ja tak miałem z symulatorami randek. A, tak dla jaj, z kilkoma znajomymi, zobaczymy kto idąc swoimi wyborami kogo poderwie. Teraz skończyłem na Katawa Shoujo, gdzie podrywam niepełnosprawnych ;_;
Odpisz
28 grudnia 2018, 20:16
W skrócie moje perypetie z Just Cause 3...
Odpisz
28 grudnia 2018, 19:59
Bear Football?
Odpisz
28 grudnia 2018, 19:56
How true ;-;
Odpisz
12 grudnia 2018, 19:13
Miałem tak z DDLC
Odpisz
12 grudnia 2018, 22:20
@Onix_Wodny: a ja z fh4. Nikt tej gry nie znal z mojej szkoly i zostalem specjalista w 3 i 4
Odpisz
12 grudnia 2018, 19:02
masz na myśli hatoful boyfriend ?
Odpisz
12 grudnia 2018, 19:17
@Verminion: Jak najbardziej
Odpisz