memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 grudnia 2018, 20:27
U mnie w 5 klasie już dwie osoby były uzależnione od papierosów Ku*wa w 5 klasie
Odpisz
18 grudnia 2018, 18:37
A u mnie ktoś w kiblu pił whisky i ugułem to policja przyjechała i AMBULANS
18 grudnia 2018, 19:23
opowiadaj dalej
18 grudnia 2018, 21:52
a kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać
22 grudnia 2018, 09:08
a kierowca fake taxi zabrał nauczycielka do szptila
18 grudnia 2018, 14:09
6 kalsiści- robienie palnika z dezodorantu i zapalniczki
18 grudnia 2018, 17:38
@jejaplxiaomi: jak to w średniej i w akademiku jeszcze tak robią
18 grudnia 2018, 21:33
@jejaplxiaomi: u u mnie w siódmej też
18 grudnia 2018, 14:13
mój kolega wziął ręcznik papierowy podpalił z jednej strony i się zaciągnął opowiadał że czuł jak mu ogień idzie do płuc
18 grudnia 2018, 14:18
@TellingKolega: Mógł się tak czuć, ale dlatego że dym z papieru jest strasznie drażniący dla dróg oddechowych, jest takie uczucie "palenia" w płucach, ale nie ma to nic wspólnego z ogniem w płucach i gardle.
18 grudnia 2018, 13:35
ja lubię zapach nie spalonego tytoniu
18 grudnia 2018, 13:03
ja tylko lubię zapach palącego się papieru
12 grudnia 2018, 20:10
Wytłumaczy ktoś?
12 grudnia 2018, 20:13
5 klasiści lubią palić kartki sprawdzianowe lub kartkówki.
12 grudnia 2018, 20:14
@Onix_Wodny: nie rozumiem, ale ok. dzięki
12 grudnia 2018, 20:16
@Onix_Wodny: jestem w trzeciej gimnazjum i też lubię
12 grudnia 2018, 20:25
fire = goooooood
13 grudnia 2018, 00:59
@piekasz: jestem w 2 technikum i nadal lubię
13 grudnia 2018, 08:02
@zoe2209: Ja zawsze lubiłem.
13 grudnia 2018, 08:17
@Onix_Wodny: *czuje się jakby to była rywalizacja słowna* ja też
Edytowano - 18 grudnia 2018, 12:21
kto pali sprawdziany?
Mam 16 lat, jestem w 2 technikum i nadal palę kartki, dziękuję dobranoc
12 grudnia 2018, 21:55
ja tam wole palić żydów
12 grudnia 2018, 20:12
w mojej szkole 5 klasista spalił muhe cały korytarz je**ł gównem
12 grudnia 2018, 20:08
Noo tak było na naszych mikołajkach a le byla impra..
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2018, 20:27
U mnie w 5 klasie już dwie osoby były uzależnione od papierosów
Ku*wa w 5 klasie
Odpisz
18 grudnia 2018, 18:37
A u mnie ktoś w kiblu pił whisky i ugułem to policja przyjechała i AMBULANS
Odpisz
18 grudnia 2018, 19:23
opowiadaj dalej
Odpisz
18 grudnia 2018, 21:52
a kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać
Odpisz
22 grudnia 2018, 09:08
a kierowca fake taxi zabrał nauczycielka do szptila
Odpisz
18 grudnia 2018, 14:09
6 kalsiści- robienie palnika z dezodorantu i zapalniczki
Odpisz
18 grudnia 2018, 17:38
@jejaplxiaomi: jak to w średniej i w akademiku jeszcze tak robią
Odpisz
18 grudnia 2018, 21:33
@jejaplxiaomi: u u mnie w siódmej też
Odpisz
18 grudnia 2018, 14:13
mój kolega wziął ręcznik papierowy podpalił z jednej strony i się zaciągnął opowiadał że czuł jak mu ogień idzie do płuc
Odpisz
18 grudnia 2018, 14:18
@TellingKolega: Mógł się tak czuć, ale dlatego że dym z papieru jest strasznie drażniący dla dróg oddechowych, jest takie uczucie "palenia" w płucach, ale nie ma to nic wspólnego z ogniem w płucach i gardle.
Odpisz
18 grudnia 2018, 13:35
ja lubię zapach nie spalonego tytoniu
Odpisz
18 grudnia 2018, 13:03
ja tylko lubię zapach palącego się papieru
Odpisz
12 grudnia 2018, 20:10
Wytłumaczy ktoś?
Odpisz
12 grudnia 2018, 20:13
5 klasiści lubią palić kartki sprawdzianowe lub kartkówki.
Odpisz
12 grudnia 2018, 20:14
@Onix_Wodny: nie rozumiem, ale ok. dzięki
Odpisz
12 grudnia 2018, 20:16
@Onix_Wodny: jestem w trzeciej gimnazjum i też lubię
Odpisz
12 grudnia 2018, 20:25
fire = goooooood
Odpisz
13 grudnia 2018, 00:59
@piekasz: jestem w 2 technikum i nadal lubię
Odpisz
13 grudnia 2018, 08:02
@zoe2209: Ja zawsze lubiłem.
Odpisz
13 grudnia 2018, 08:17
@Onix_Wodny: *czuje się jakby to była rywalizacja słowna* ja też
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2018, 12:21
kto pali sprawdziany?
Odpisz
13 grudnia 2018, 00:59
Mam 16 lat, jestem w 2 technikum i nadal palę kartki, dziękuję dobranoc
Odpisz
12 grudnia 2018, 21:55
ja tam wole palić żydów
Odpisz
12 grudnia 2018, 20:12
w mojej szkole 5 klasista spalił muhe
cały korytarz je**ł gównem
Odpisz
12 grudnia 2018, 20:08
Noo tak było na naszych mikołajkach a le byla impra..
Odpisz