Wreszcie się spotykamy, demonie z szafy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niezniszczalne
Nie zadzieraj z bobrami
Lekko nie będzie
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2018, 08:17
Ponoć przez sen chodzę po domu i stoję nad innymi
Odpisz
18 września 2020, 16:13
Ja też tak miałem
Odpisz
24 maja 2019, 06:49
Jestem lunatykiem. Czasami krzyczę przez sen.
Odpisz
18 grudnia 2018, 19:16
Zesrałem się bo spojrzałem pod łóżko
Odpisz
18 grudnia 2018, 09:53
O widzę, że Momo ewoluowała :v A tak serio. Ja tam zawsze składam kołdrę na końcu tak, by ukryć w niej nogi :v
Odpisz
18 grudnia 2018, 10:43
@Lisa_Song: ja to zawszę śpię W kołdrze.
Odpisz
18 grudnia 2018, 11:59
@assassin11: To fajnie :v
Odpisz
12 grudnia 2018, 23:05
Ku*wa! Jest noc!
Odpisz
12 grudnia 2018, 22:24
Dlatego zawijam się w burrito i tak śpię.
Bezpieczeństwo ponad wszystkim
Odpisz