Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
To by wystarczyło
Jakby trochę nie fair
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2018, 13:33
Ale ja nawet nie chce żyć dłużej
Odpisz
17 grudnia 2018, 16:21
@Yoda_MLG: czemu?
Odpisz
17 grudnia 2018, 16:49
@ruzwelt1: Może życie go męczy
Odpisz
17 grudnia 2018, 16:53
@ruzwelt1: bo życie to ciąg porażek i nie widzę powodu by starać się żyć. Wszyscy kończymy tak samo tylko w innym stylu, a ja mam gdzieś co se ktoś pomyśli za x lat o mnie. Wubba Lubba Dub Dub
Odpisz
17 grudnia 2018, 17:03
@Yoda_MLG: Myślałem nad tym tematem i po śmierci jest znikoma szansa, że będzie twoja przyszłość związana z tymi osobami w teraźniejszości
Odpisz
17 grudnia 2018, 17:13
@Jarzebina5: bardziej mi chodziło o dzieci jeśli taki przegryw jak ja by miał albo siostry dzieci
Odpisz
17 grudnia 2018, 17:27
@Yoda_MLG: Eh ok
Odpisz