Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Powodzenia
Lekko nie będzie
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2018, 17:49
Ja raz wkuwałam jak wariatka na powtórzenie działu z gegry, czwóra. Do sprawdzianu nie uczyłam się wcale, szóstka. Jak ja to zrobiłam, nie wiem.
Odpisz
23 grudnia 2018, 16:16
Robię to cały czas
Odpisz
21 grudnia 2018, 23:33
Ja już się dawno pogodziłem z tym, że nie dostanę Nobla. Teraz walka idzie tylko o to, żebym umiał samodzielnie odgonić dzikie zwierzęta...
Odpisz
21 grudnia 2018, 18:22
wazny jest postep a nie oceny. a jaki postep nastepuje, gdy sie nie uczysz i nie brniesz do przodu?
(żaden)
Odpisz
13 grudnia 2018, 13:52
To zdjęcie wygląda jakby było zrobione z dwóch
Odpisz
13 grudnia 2018, 12:41
jakie to osiągnięcie ?
Odpisz
13 grudnia 2018, 11:36
Raz bez uczenia się dostałem 4+
Odpisz
13 grudnia 2018, 11:38
@Boberek00: A ja 4.
Odpisz
13 grudnia 2018, 11:38
@Boberek00: a ja 6
Odpisz
13 grudnia 2018, 11:42
ja też 6
Odpisz
13 grudnia 2018, 11:42
Tak powoli trwa życie na wf
Odpisz
13 grudnia 2018, 11:43
@cotthlette: kisnę srogo
Odpisz