Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Przerwa na herbatkę
To będzie bolało
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2020, 18:50
niezrozumiałe dla polaków.
Odpisz
13 grudnia 2018, 20:26
I tak prawdopodobnie nie przeżyjesz trasy przez Syberię, więc niespecjalnie musisz się tym przejmować
Odpisz
20 grudnia 2018, 16:27
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: a myślisz, że przez Afrykę to byś przeżyłbyś?
Odpisz
20 grudnia 2018, 16:34
@HusariaTV: Na tym odcinku masz większe szanse, niż na Syberii. To dosyć wilgotny teren.
Odpisz
27 lipca 2019, 19:06
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: A pćą Transsyberyjski?
Odpisz
22 grudnia 2018, 13:05
Jestem całkiem dobry z geografii, ale jak to zobaczyłem to miałem przez 20 sekund rokminę jak to możliwe. Dopiero potem ogarnąłem xd.
Odpisz
21 grudnia 2018, 21:28
Co w tym dziwnego? Ukazanie krzywizny Ziemi na dwuwymiarowej kartce papieru nie jest proste, stąd te absurdy w skali. Tak naprawdę, im dalej od równika, tym mniej prawdziwe są odległości na mapie.
Odpisz
21 grudnia 2018, 07:27
Odpisz
20 grudnia 2018, 15:31
ekhm... GÓRY
Odpisz
20 grudnia 2018, 15:48
@Krecikk2115: Nie,nie chodzi o góry po prostu płaska mapa nie jest w stanie zachować takich wymiarów jak na kuli ziemskiej
Odpisz
20 grudnia 2018, 15:08
Płaskoziemcy:
Odpisz
20 grudnia 2018, 14:11
Widać nawet że Grenlandia jest rozmiarów Afryki
Odpisz
20 grudnia 2018, 13:57
Mapa polityczna
Odpisz
20 grudnia 2018, 12:46
Żadna mapa nie ma zachowanej skali, to nic nowego :v
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2018, 13:35
@darcus: Może i nie, ale i tak należy docenić AuthaGraph
Odpisz
13 grudnia 2018, 19:47
tO sOM doFOdY Żee zIEmiA jEZd płASkaA
bO PeRspEkTYwA
Odpisz
20 grudnia 2018, 13:11
Odpisz
13 grudnia 2018, 23:02
Odpisz
13 grudnia 2018, 19:57
nie rozumiem jaki debil wymyślił globus... ma typowe mapy a ten wymyśli że jak zrobi okrągłą mapę to będzie super.
Odpisz
13 grudnia 2018, 19:58
@edzio72: już to widzę że ktoś będzie podróżował z globusem... ziemia jest płaska... nie zobaczy granicy i spadnie.
Odpisz
20 grudnia 2018, 15:09
@edzio72: serio musisz trolować
Odpisz
20 grudnia 2018, 16:16
@edzio72: co za troll...
Odpisz
20 grudnia 2018, 17:00
@edzio72: You need a bigger bait.
Odpisz
20 grudnia 2018, 18:24
@edzio72:
Odpisz
13 grudnia 2018, 19:47
Merkator ty ch*ju bobrze
Odpisz
13 grudnia 2018, 19:41
Mercator
Odpisz