Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nigdy na to nie wpadną
Przerwa na herbatkę
Angielskie śmieszki
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 3 stycznia 2019, 03:20
Bycie "młodzieżowym" na siłę jest tak ch*jowe że ja nawet nie. Może gdyby nie to że ten dzbanek został tak opisany to bym go kupił a tak to to jedyne co mam w głowie to żeby je**ąć komuś od marketingu w ich firmie
Odpisz
2 stycznia 2019, 23:15
Odpisz
2 stycznia 2019, 14:46
W ogóle MASNO = TŁUSTO
Tłusto filtruje
Odpisz
2 stycznia 2019, 15:17
@awazan: masno = doskonale, świetnie
Odpisz
2 stycznia 2019, 21:05
to z gwary śunskiej
Odpisz
15 grudnia 2018, 14:33
tego już za wiele
Odpisz
15 grudnia 2018, 14:34
@xXkuba22Xx:
Odpisz
2 stycznia 2019, 15:19
@xXkuba22Xx: :)XD
Odpisz
2 stycznia 2019, 18:54
@xXkuba22Xx: pamientajcie dzieci prestizz jest wazny i fajen więc kupujcie moje koszulki z bawelny za 15 zl
Odpisz
2 stycznia 2019, 16:38
Dzban to wyrażenie z czasów, gdy moja mama była młoda, a to było dawno. Ciekawe kto je znów rozprzestrzenił.
Odpisz
2 stycznia 2019, 17:53
@Keraton: klocuch
Odpisz
15 grudnia 2018, 10:54
kto ku*wa używa masno...
Odpisz
15 grudnia 2018, 11:17
@Sushinator:
Odpisz
15 grudnia 2018, 11:41
@Sushinator: chyba tylko Boxdel
Odpisz
2 stycznia 2019, 14:41
@benben7: dzieci z 5 klas podstawówki
Odpisz
2 stycznia 2019, 15:33
@Sushinator: Mój brat :c
Odpisz
2 stycznia 2019, 16:05
@Sushinator: nikt
Odpisz
2 stycznia 2019, 16:10
@Sushinator: 3/4 populacji mojej szkoły
Odpisz
2 stycznia 2019, 16:34
@Sushinator: Ja używam
Odpisz
2 stycznia 2019, 16:51
@SowingSeason: dzieci z 5 podstawówki i 3 gimnazjum niestety
Odpisz
2 stycznia 2019, 16:51
@jacekpoz: przynajmniej mojej klasy
Odpisz
2 stycznia 2019, 17:08
@Sushinator: masno fajnie brzmi ale jak takie dziecko maoi cały czas te moszno to mam ochotę mu zaje**ć prestiżowego kopa ma dzbana
Odpisz
2 stycznia 2019, 17:52
@Sushinator: Wstyd się przyznać, ale 3/4 mojej klasy. Niektórzy przy każdej okazji, po dwadzieścia razy dziennie. Ja już, k*rwa, nie wytrzymuję.
Odpisz
2 stycznia 2019, 14:20
Dzieci niszczą internet
Odpisz
2 stycznia 2019, 14:47
@ALKATRAZ:
Odpisz
2 stycznia 2019, 14:59
@ALKATRAZ: Co mnie ominęło że wróciłeś?
Odpisz
2 stycznia 2019, 15:32
@ALKATRAZ: Wróciłeś :o
Odpisz
15 grudnia 2018, 08:52
Co to znaczy "Masno"? Ktoś kiedyś mi tak napisał i myślałem, że to literówka
Odpisz
15 grudnia 2018, 09:48
@d4rg0n: coś takiego jak zajebiście
Odpisz
15 grudnia 2018, 11:18
@KapitanKokosel: Nie obraź się, ale masz coś z mordą.
Odpisz
2 stycznia 2019, 14:32
@d4rg0n: masno inaczej tłusto,dobrze
Odpisz
2 stycznia 2019, 15:18
@DinoSummer: nie obraź się ale Jesteś debilem
Odpisz
2 stycznia 2019, 15:24
@Pro100WGebe:
Odpisz
2 stycznia 2019, 15:14
m a s n o f e s t
Odpisz
2 stycznia 2019, 14:43
Odpisz
15 grudnia 2018, 10:02
Co to ku*wa masno
Odpisz
15 grudnia 2018, 10:11
@FoxyFox: Grubo/Gruby
Odpisz
15 grudnia 2018, 10:13
@FoxyFox: no masno fest fajnie
Odpisz
15 grudnia 2018, 08:35
MAASNOOO FEEEST ZADYMKA FIU FIU
Odpisz
15 grudnia 2018, 07:35
Masno ni? Masno fest, ni? Masno w ciul. Masno to jest coś takiego jak dobrze, dobrze fest, dobrze w ciul, nie?
Odpisz
15 grudnia 2018, 08:34
@SongMan: tak
Odpisz
15 grudnia 2018, 08:02
Gdyby nie ten ,,prestiż" użyty to naprawdę byłoby mi masno
Odpisz
15 grudnia 2018, 01:38
Mam dwa takie w domu
Odpisz
15 grudnia 2018, 07:14
@Kto_Inny: masno
Odpisz