Ode mnie dla wszystkich gamerów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie idź!
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Za co ta premia
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2018, 20:06
Na pewno nie zrobione w 100% z Lego. Chociazby podstawka i niebieski blat nie maja znaczków Lego na wypustkach.
Odpisz
21 grudnia 2018, 08:18
@SidNorth: Ku*WA nIE piE**oL
Odpisz
24 stycznia 2019, 19:11
@SidNorth: Źle się zdjęcie zrobiło.
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:43
byłem na nocy w szkole z patola w klasie przez całom noc możecie dostać szczegóły jak chcecie
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:46
@Dosek: poproszę szczegóły
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2018, 21:11
@toster77: A więc tak próbuje zasnąć bo kolejnego dnia mam programowanie
co 5 minut rzucają we mnie spiworem i jeden udaje "ryki godowe świni" a drugi beka co chwilę reszta patusiarni uruchamia śmiech.mp3 no bo wiecie nielubiany uczeń ma wku*w mój kolega przyniósł ps4 I postanowiłem zagrać w overwatch a patusi w środku meczu wyjeli płyte i dali fife bo oni chcą zagrać podje**li mi pada (interwencja dyrektorki spowodowala zwrot) i połamali mi pałeczki do jedzenia za to że powiedziałem że zabrali mi pada
Odpisz
19 grudnia 2018, 12:52
@Dosek: Współczuję, naprawdę.
Odpisz
19 grudnia 2018, 16:59
@Dosek: masakra, i dlatego nie chcę jeździć na kilkudniowe wycieczki szkolne
Odpisz
19 grudnia 2018, 13:29
pierwsze na które mnie stać. :)
Odpisz
19 grudnia 2018, 11:53
Czy to jest pogadajmy
Które przeszło
Odpisz
19 grudnia 2018, 11:59
@Muffinka17: 3
Odpisz
19 grudnia 2018, 12:37
@qwerty41: wiem że nie pierwsze, ale mnie to zdziwiło
Odpisz
19 grudnia 2018, 12:32
ten uczuć gdy pogadajmy przeszło więc komentarze to historie życia zamiast o obrazku
Odpisz
19 grudnia 2018, 10:45
Kolory oraz fakt, że jest składane sugerują, że to Ikea.
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:15
Ludzie chcą moich memów, ale nie mam obecnie możliwości ich zrobienia.
Hapl.
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:16
@nuiqes: Mogę zrobić i powysyłać ci na PW, tylko daj mnie pomysły
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:19
@nuiqes: pokaż swoje memy
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:22
Zrobione memy można zobaczyć na profilu.
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:23
@MrCC4: Dziękuję, ale obejdzie się.
Tylko przekonaj tych ludzi by dali mi trochę CZASU
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:23
@nuiqes: Nie umiem gadać z ludźmi!
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:26
@MrCC4: JA TEŻ NIE
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:29
@nuiqes: NO TO MAMY PROBLEM
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:32
@MrCC4: PODWÓJNY. SKOŃCZYŁA SIĘ MELISA.
Odpisz
16 grudnia 2018, 08:10
@nuiqes: wymień mi ludzi którzy chcą twoich memow
Odpisz
16 grudnia 2018, 09:17
Co chcesz zrobić z tą informacją?
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:42
Znowu mi smutno bo zauważyłem jak bardzo moje ostatnie działania były pozbawione sensu
Jestem błędbym kołem...
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:21
@cotthlette: Nie możesz się załamywać. Każdy może się poprawić
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:48
Tylko ja wiedziałem że robie bez sensu a nie widziałem innej lepszej drogi.
Dalej jej nie widzę
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:51
@cotthlette: Każdy człowiek czasami wstąpi na złą drogę. Ale jeśli chcę się on poprawić, nie poninien się załamywać. Poninien z całych sił dążyć do celu.
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:52
@cotthlette: protip
Jak otworzysz oczy to będziesz widział drogę
Ewentualnie to przez brak świateł
Odpisz
16 grudnia 2018, 08:09
@cotthlette: rób jak chcesz, możemy Ci pomóc
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2018, 22:55
17 szczał w górę i mam równe 5000
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:09
Hm, na twoim profilu nie ma za bardzo twoich komentarzy :/
Ale to nie problem dla Muffinki I Strzałkującej!
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:20
No i masz :>
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:23
@Muffinka17: Ja dałem, czy Ty?
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:26
@JaToTen: Ja biegałam po memach i szukałam komentarzy do zazielenienia
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2018, 23:28
@Muffinka17: A ja wszedłem na profilem, dałem 2 zielone i jak odświeżyłem to już było 5001 to nie wiem xD
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:33
@JaToTen: Ja wbiłam chyba z 15 z samych komentarzy spod memów
Jednakowoż dziękuję za współpracę
Załóżmy Team Zielonych Strzałek czy coś
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:36
@Muffinka17: W sumie to i tak strzałkuję każdy koment jaki widzę. #TeamZieloneStrzałki
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:52
@JaToTen: #TeamZieloneStrzalki
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:53
@JaToTen: dziena
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:28
Gram sobie
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:29
@qwerty41: what is that infidiel shit
Tylko AoC II reeeEEEEEEEEEEeeeee
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:06
@MrCC4: Niestety nie ma jeszcze na telefon
Poza tym gra dzieciństwa
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:07
@qwerty41: Jest na telefon dzbanie
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:07
@qwerty41: co to za gierka
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:11
@piekasz: Travian
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:11
@MrCC4: Oc*** faktycznie
Miała być w marcu
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:13
@qwerty41: Nie polecam, to jest dokładnie wersja na komputer, nic nie zmienili i jest niewygodna w ch*j
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:33
@MrCC4: Dobra, nie mogę jej otworzyć
15zł w piach
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:01
Zachorowałem w urodziny
KOCHAM MOJE ŻYCIE
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:01
@MrCC4: zdrowia życzę ^^
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:03
@Leishh: Jak się jeszcze bardziej pochoruję to nie pójdę w przyszły tydzień do szkoły i tylko na testy próbne, więc podziękuję
I CO TY MASZ NA AWATARZE CZY TO EWOLUOWAŁO?!
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:04
@MrCC4: tAK EWOLUCJA NASTĄPIŁA
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:05
@Leishh: o cH*J LECĘ ZAREJESTROWAĆ TO JAKO RELIGIĘ
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:06
@MrCC4: Chciałbym dołączyć
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:06
@MrCC4:
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:07
@oceanaus: Więc dołączaj, już zarejestrowałem
ku*wa tak się trzęsę że prawie nie mogę pisać
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:08
@MrCC4: eJ ALE co w zasadzie wyznajemy
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:08
@Tymek590: Danke
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:11
@Leishh: Nie wiem, prawdopodobinie Białoruś-chan w wersji ludzkiej
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:21
@MrCC4: ale białoruś-chan jest trapem
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:22
@Leishh: thAT's BETTER
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:22
@MrCC4: Zdrowia, zdrowia, i jeszcze raz herbaty! UwU
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:23
@Karigane: Danke uwu
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:23
@MrCC4: hyhy no ok : )
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:24
@Leishh: tHe D mAKeS iT bETTeR fOr Me
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:24
@MrCC4: fOr mE TOo
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:26
@Leishh: yEs
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:27
@MrCC4: co narysować
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:28
@Leishh: herbatę
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:28
@Leishh: Henta... yyy... Rosję-kun i Białoruś-chan kopiących leżącą Ukrainę podczas gdy Polska się patrzy
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:29
@MrCC4: ale białoruś-chan i ukrajena to bff : (
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:30
@Leishh: :Thonk:
To niech też się patrzy razem z Polszą
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:31
@Muffinka17:
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:33
@MrCC4: dobra daj mi z 10 minutrftr
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:35
@Leishh: k
uwu
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:48
@MrCC4: nie chciało mi się kolorować ich ubrań
poza tym
paint
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:49
@Leishh: Dzięki uwu
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:51
@MrCC4: rip ukraina czm kazałeś mi to zrobić
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:52
@Leishh: Bo hehe
wojna na ukrainie
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:54
@MrCC4: hehe śmieszne ludzie giną
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:55
@Leishh: Hehe zabawa bo wiesz jeszcze mają wojnę domową i jak Rosja skończy z Ukrainą to na 90% weźmie się za Polszę
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:56
@MrCC4: dlatego ja już się uczę rosyjskiego hyh
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:57
@Leishh: A ja nie bo jak wkroczą do Polszy to przedawkuję leki
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:59
@MrCC4: nunu nie rób tak nu
nie pozwalam
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:00
@Leishh: i tak to zrobię
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:01
@MrCC4: nu plz
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:03
@Leishh:
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:04
@MrCC4:
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:06
@Leishh: Kto wygra?:
Ciężka depresja z ostrymi napadami podczas leczenia
"nie zabijaj się"
Odpisz
15 grudnia 2018, 23:08
@MrCC4: ;;v;
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2018, 23:15
@Leishh: Będę rysował autystyczny komiks o countryballach
muahahahahhahahahahah
>)
Uj ku*wa poczekam na tablet graficzny
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:49
Jedyne na jakie mnie stać
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:41
fashion boyzzzz
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:41
mój tata znalazł tablet Odys Xelio 7 Pro
1024 x 600
1,6 GHz
android 4
1GB RAM
;-;
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2018, 22:31
Zabawne jak wiele nawet maluteńkich czynników przyczyniło się do tego że to akurat my jako plemniki wygraliśmy wyścig na egzystencję w tej kosmicznej ch*jni
Odpisz
15 grudnia 2018, 22:32
@Polski_Ziemniok: A mogłem być normalną osobą, tymczasem ten jeden biały ku*as spie**olenia zrobił ze mnie smutnego memiarza
Odpisz