Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie idź!
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 grudnia 2018, 08:46
Nie no, słaba taktyka i nie zapewnia zwycięstwa. Najpierw wystrzeliwuje się wszystkich dobrych w zbijaka, a tych słabszych, którzy na pewno nie złapią piłki, zostawia się na koniec.
Odpisz
16 grudnia 2018, 10:38
@Grzechoooo: najpierw tych najsłabszych się wybija i jak już się trafi tego dobrego to przeciwnicy muszą złapać kilka piłek alby odkuć tego dobrego.
Odpisz
20 grudnia 2018, 17:48
@KKuubbaaa1: u mnie odkuć się dało tylko zbijając od razu po tym jak się zostało zbitym
Odpisz
20 grudnia 2018, 18:22
a u mnie po złapaniu piłki wraca cała drużyna.
Odpisz
20 grudnia 2018, 18:39
u mnie jest tak, że jak się złapie piłkę to wtedy odkuwa się osobe która została pierwsza zbita.
Odpisz
20 grudnia 2018, 19:00
@KKuubbaaa1: pierwszy raz w ogóle słyszę o takich dziwnych zasadach, u mnie w szkole tak często się łapie piłkę, że gdyby miało to odkuwać kogoś to gry trwałyby w nieskończoność. U nas jak się piłkę złapie to po prostu nie jesteś zbijany i masz szansę na szybki rzut zanim przeciwnicy zdążą się odsunąć i tyle.
Odpisz
20 grudnia 2018, 19:01
@Grzechoooo: to chyba gracie nożami, że nikt ich nie łapie.
Odpisz
20 grudnia 2018, 20:32
albo wszyscy rzucają mocno, tak, żeby kogoś zbić, a nie mu podać?
Odpisz
20 grudnia 2018, 22:17
długo takie rundy nie trwają bo w klasie dosyć mocno rzucają i tak aby inny nie złapał.
Odpisz
20 grudnia 2018, 22:53
da się też strzelać w nogi, może na to wpadłeś?
Odpisz
16 grudnia 2018, 11:54
Kiedy ty jesteś tym kujonem
Odpisz
16 grudnia 2018, 08:28
Poprosiłbym szablon
Odpisz
16 grudnia 2018, 01:24
Autor pewnie sam dostał parę razy w mordę bo był tym kujonem xd
Odpisz
16 grudnia 2018, 01:04
A potem następnego dnia siedzi w klasie z uśmiechem na twarzy.
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2018, 01:06
@FreezyPop: kiedy on zobaczy, że pierwszoklasista wychodzi z kibla
Odpisz
16 grudnia 2018, 01:13
@Plastikowy_Krokodyl: pierwszoklasista po zobaczeniu szkolnego zamachowca:
Odpisz
16 grudnia 2018, 01:12
dobre wykorzystanie cytatu z "Droid Nomads"
Odpisz
16 grudnia 2018, 01:10
Albo jesteś naładowany na 100%, a on tańczy na froncie.
Odpisz