Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Grzechoooo

16 grudnia 2018, 08:46

Nie no, słaba taktyka i nie zapewnia zwycięstwa. Najpierw wystrzeliwuje się wszystkich dobrych w zbijaka, a tych słabszych, którzy na pewno nie złapią piłki, zostawia się na koniec.

Avatar KKuubbaaa1

16 grudnia 2018, 10:38

@Grzechoooo: najpierw tych najsłabszych się wybija i jak już się trafi tego dobrego to przeciwnicy muszą złapać kilka piłek alby odkuć tego dobrego.

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2018, 17:48

@KKuubbaaa1: u mnie odkuć się dało tylko zbijając od razu po tym jak się zostało zbitym

Avatar Grzechoooo

20 grudnia 2018, 18:22

a u mnie po złapaniu piłki wraca cała drużyna.

Avatar KKuubbaaa1

20 grudnia 2018, 18:39

u mnie jest tak, że jak się złapie piłkę to wtedy odkuwa się osobe która została pierwsza zbita.

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2018, 19:00

@KKuubbaaa1: pierwszy raz w ogóle słyszę o takich dziwnych zasadach, u mnie w szkole tak często się łapie piłkę, że gdyby miało to odkuwać kogoś to gry trwałyby w nieskończoność. U nas jak się piłkę złapie to po prostu nie jesteś zbijany i masz szansę na szybki rzut zanim przeciwnicy zdążą się odsunąć i tyle.

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2018, 19:01

@Grzechoooo: to chyba gracie nożami, że nikt ich nie łapie.

Avatar Grzechoooo

20 grudnia 2018, 20:32

albo wszyscy rzucają mocno, tak, żeby kogoś zbić, a nie mu podać?

Avatar KKuubbaaa1

20 grudnia 2018, 22:17

długo takie rundy nie trwają bo w klasie dosyć mocno rzucają i tak aby inny nie złapał.

Avatar Grzechoooo

20 grudnia 2018, 22:53

da się też strzelać w nogi, może na to wpadłeś?

Avatar Wormy

16 grudnia 2018, 11:54

Kiedy ty jesteś tym kujonem

Avatar Jasnowidz

16 grudnia 2018, 08:28

Poprosiłbym szablon

Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2018, 01:24

Autor pewnie sam dostał parę razy w mordę bo był tym kujonem xd

Avatar FreezyPop

16 grudnia 2018, 01:04

A potem następnego dnia siedzi w klasie z uśmiechem na twarzy.

Avatar Plastikowy_Krokodyl

Edytowano - 16 grudnia 2018, 01:06

@FreezyPop: kiedy on zobaczy, że pierwszoklasista wychodzi z kibla

Avatar FreezyPop

16 grudnia 2018, 01:13

@Plastikowy_Krokodyl: pierwszoklasista po zobaczeniu szkolnego zamachowca:

Avatar Gekonnen

16 grudnia 2018, 01:12

dobre wykorzystanie cytatu z "Droid Nomads"

Avatar WelcomeBack_

16 grudnia 2018, 01:10

Albo jesteś naładowany na 100%, a on tańczy na froncie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nie idź!

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka