Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Młodzi gniewni
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To by wystarczyło
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2018, 18:02
Mnie zastanawia czemu skoro zarabiają za ilość rozdanych ulotek to połowy sami nie wywalą do kosza i nie powiedzą pracodawcy, że rozdali. W tym czasie mogliby pójść na kebsa albo inną pizzę XD
Odpisz
24 grudnia 2018, 08:52
@SebbRollins: Mi kiedyś ktoś powiedział że pracodawca prowadzi obserwacje i jakby go zauważył to poniósłby surowe konsekwencje
Odpisz
23 grudnia 2018, 09:12
Zawsze przd pójściem do kina w galerii, biore ulotki. W czasie reklam przed filmem robie samolociki z tych ulotek, w czasie filmu gdy jakiś dupek komentuje itp. Poprostu w niego tym rzucam ;DDD
Odpisz
23 grudnia 2018, 09:13
I to jest livehack, przyjemne z porzytecznym! :D
Odpisz
23 grudnia 2018, 13:45
Ktoś chyba zapomniał się przelogować
Odpisz
23 grudnia 2018, 09:11
ja je biore aby przykrości nie robić
Odpisz
23 grudnia 2018, 00:56
Cóż, płacą od rozdanych a nie od nie wyrzuconych
Odpisz
16 grudnia 2018, 13:56
Ja zawsze biore bo za każdą rozdaną ulotje dostają kase.
I tak ją później wywalam ale przynajmniej daje komuś odrobine zarobić.
Odpisz
22 grudnia 2018, 21:01
@DRparadox: Nope, oni mają płacone za godzinę.
Odpisz
22 grudnia 2018, 21:17
@DRparadox: To prawda, też tak robię, taką mają pracę, żeby ulotki rozdać, co się z nimi potem dzieje to już nie ich sprawa, ważne żeby sobie zarobili.
Odpisz
22 grudnia 2018, 21:40
@LubieJescKoty: A to nie jest tak że pracują aż wszystkie rozdadza?
Odpisz
22 grudnia 2018, 21:51
@xMacius: Zależy, z tego co mi się zdaje to każda firma ma inny cennik i warunki pracy w roznoszeniu ulotek. Jedni mają płacę za ilość rozdanych ulotek, inni mają płacę za godzinę.
Odpisz
22 grudnia 2018, 23:15
@LubieJescKoty: Dokładnie tak. Raz jak przyszłam do pracy dostałam kupony do rozdawania. Przy czym średnio mogłam wrócić dopóki nie rozdałam wszystkich. Prawie 30*, ja cała na czarno, w cieniu stać nie można, bo to już teren galerii, więc byłaby kara dla Burger King, a w tym i dla mnie, bo z mojej winy, a dodatkowo nie miałam wody, a odejść też średnio, bo było mnie pięknie widać przez szybę i dostałabym opieprz od menadżerki. Nie polecam XD
Odpisz
22 grudnia 2018, 22:21
życzę wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji świąt :D
Odpisz
16 grudnia 2018, 09:24
Powinni się pytać, czy ktoś chce,a nie wtykać pod nos. Jeden dawał nawet 3-latkom.
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2018, 12:10
oni za to dostają pieniądze, a taką ulotkę możesz później wyrzucić
Odpisz
22 grudnia 2018, 21:46
No i co że dawał 3-latkom?
Odpisz
16 grudnia 2018, 10:37
Zawsze biorę ulotki od takich ludzi. Mnie to nic nie kosztuje, a im znacząco ułatwia robotę.
Odpisz
16 grudnia 2018, 10:24
Nie prościej jest wziąć robotę ulotkarza potem spalić wszystkie ulotki...?
PROFIT?
Odpisz
16 grudnia 2018, 12:25
@BishopPL123: zgaduję że jeszcze nie do końca rozumiesz jak działa reklama. Sprzedawcy liczą na chociaż minimalny przyrost klientów przez te ulotki.
Odpisz
22 grudnia 2018, 23:18
@remigiuszkam8: Z własnego doświadczenia-> Miałam kupony do Bk, bo tam pracuję i menadżerka chciała bym stała przed galerią i rozdawała. Liczyła później ile osób z tych które złapałam przyszło z tymi kuponami, by zobaczyć jak bardzo jej się to opyla (zatrudnienie kogoś do rozdawania. Normalnie mam tam inne zajęcia)
Odpisz
16 grudnia 2018, 01:48
postmemizm jest fajny
Odpisz
16 grudnia 2018, 08:08
@Kolofgen21: Postmemizm byłby w momencie w którym mem by mówił o normalnym przeczytaniu ulotki
Odpisz
16 grudnia 2018, 09:25
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: To bardziej anty-mem.
Odpisz
16 grudnia 2018, 08:28
Ja zawsze czytam a później wywalam
Odpisz