Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To będzie bolało
Nie znoszę kleszczy
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 czerwca 2013, 06:33
a po co tam jest ogon
Odpisz
12 listopada 2013, 09:12
@mrklorens: Ogon - to co masz pomiędzy nogami :P
Odpisz
9 maja 2015, 11:30
Ty zboczona ^^
Odpisz
9 maja 2015, 11:33
@LukaszoxDJr: A co, miałam napisać ch*j? To, że wiem co to znaczy, nie znaczy że jestem zboczona. LOL nie oszukujmy się, jestem zboczona xD
Odpisz
29 maja 2016, 12:41
To ja chyba jestem brachiozaurem sądząc po ogonie.
Odpisz
29 maja 2016, 19:27
@TheHunterMikiPL: Chyba pomyliło ci się z microceratopsem ;)
Odpisz
29 maja 2016, 21:06
Nie wolno tak mówić! :< Niszczysz męskie ego! A co do tego, rzeczywiście mi się pomyliło, ale z amphicoelias fragillimus ( miał 32 metry ogona, albo i więcej )
Odpisz
30 maja 2016, 18:56
@TheHunterMikiPL: Faktycznie, pomyliło mi się. Ty pewnie też masz długość 32
milimetrów
Odpisz
30 maja 2016, 22:53
32 milimetry... Ale razy 5,2 około. Ej no :< nie wolno tak mówić :<
Odpisz
31 maja 2016, 19:47
@TheHunterMikiPL: Nie chcę kłamać :D
Odpisz
31 maja 2016, 19:50
Czy ja mówię, że masz małe cycki?? Jesteś niegrzeczna. A poza tym męskie ego tsza pielęgnować...
Odpisz
1 czerwca 2016, 13:42
@TheHunterMikiPL: To, że trzeba je pielęgnować, nie znaczy że masz się chwalić, że go prawie nie masz :D
Odpisz
1 czerwca 2016, 15:07
Ale, że czego prawie nie mam!!?? ;-;
Odpisz
1 czerwca 2016, 18:53
@TheHunterMikiPL: a) mózgu b)....( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 czerwca 2016, 21:10
Mózg mam i to spory i do "b)" Tak samo
Odpisz
31 lipca 2017, 14:18
Proszę przestać.
Odpisz
16 czerwca 2013, 18:04
Dlaczego faceci są przedstawiani w taki sposób? :<
Odpisz
9 maja 2015, 11:30
@rakso132: Feministki ;^; ...
Odpisz
29 maja 2016, 12:40
@rakso132: Bo faceci tak wyglądają ( niektórzy [ czyli taki przeciętny kanapowy Janusz cebulak ] ).
Odpisz
16 czerwca 2013, 20:03
Ahaa?
Odpisz
16 czerwca 2013, 19:29
Wszystkie włosy wypadają, po prostu te z głowy są najdłuższe i je najlepiej widać. A tutaj powinno być o łysieniu a nie o wypadaniu.
Odpisz