Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Broski

28 grudnia 2018, 10:40

To jest właśnie problem Polski, ciągle jest u nas propaganda antyrosyjska i machamy szabelką na Rosję. Gdyby Putin chciał to by nas załatwił, ale on na szczęście ma nas gdzieś. W naszym interesie jest dążenie do współpracy z Rosją, bo jest nam ona bliższa niż USA, z których nie mamy praktycznie żadnego pożytku (obecność ich żołnierzy u nas jest niepotrzebna). Z Rosją powinniśmy dążyć do współpracy, bo to nam się najzwyczajniej opłaci. Bo co sprzedajemy do USA? Praktycznie nic, a z Rosją mamy dużo większe wymiany handlowe, które i tak cierpią przez politykę. Gdyby nie antyrosyjska polityka nasz eksport na Rosję by wzrósł, to oznacza więcej pieniędzy dla nas. Może udałoby się pociągnąć nitkę Nordstream spod Bałtyku do nas. Nie warto umierać za Ukrainę, bo Ukraińcy bardziej nas nie lubią niż Rosjanie (mówię o zwykłych ludziach, nie o politykach).

Avatar norek00

28 grudnia 2018, 10:55

@Broski: Wow ,dlatego trzeba głosować na Korwina ,który w zamiarach ma poprawę kontaktów z Rosją.

Avatar kacpi51

28 grudnia 2018, 10:59

@Broski: W naszym interesie ani trochę nie jest dążenie do zacieśniania stosunków z Rosją ponieważ Rosja nie ma sojuszników, ona ma podwładnych albo wrogów, tym bardziej ich myślenie względem nas nie zmieniło się od PRL-u i zdecydowanie bliżej nam już jest stanów niż Rosji, a skupić i tak powinniśmy się na Europie środkowej i zacieśnianiu więzów z państwami bałtyckimi, grupą wyszechradzka i balkanami.

Avatar stepson

Edytowano - 28 grudnia 2018, 11:56

@kacpi51: Kurła ta Rosja to zawsze chce nas podbić, co z tego że gdyby chciała to dawno by to zrobiła, międzymorze kurła i Chrystus król Polski KURŁA, Kwiii...

Avatar Polish_Soldier

29 grudnia 2018, 03:13

@stepson: Rosja zawsze chce podbić nasze ziemie, ponieważ stoimy na drodze do Europy zachodniej, która chciałaby podbić. Tak było zawsze, III Rzesza podbiła nas, a potem poszła na wschód, Napoleon przeszedł przez nasze ziemie w drodze na wschód, ZSRR przeszło po naszych ziemiach w drodze na zachód, itp.

Avatar stepson

29 grudnia 2018, 12:04

@Polish_Soldier: Puk, puk, tu XXI wiek, teraz zbrojne podboje kończą się międzynarodową koalicją i nieuchronnym upadkiem. Świat podbija się ekonomicznie, tak jak teraz robią to Chiny.

Avatar kacpi51

29 grudnia 2018, 15:17

@stepson: Puk, puk, tu historia, zawsze zbrojne podboje na dużą skalę kończyły się koalicjami, chociażby XIX wiek i koalicja przeciwko Napoleonowi i tak, zgadza się że w dzisiejszych czasach gospodarka odgrywa ogromne znaczenie, ale to nie zmienia tego że nie da się całkowicie podbić innego kraju gospodarczo, nie bez powodu Chiny dążą do militarnej dominacji.

Avatar Rander

28 grudnia 2018, 13:13

Niemcy nie wywołały, pierwszej wojny, światowej.

Avatar Jasnowidz

18 grudnia 2018, 00:04

Czy Polandball dosiada prosiaka?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 grudnia 2018, 00:09

@Jasnowidz: A myślałem, że to dmuchany koń

Avatar jejaplxiaomi

28 grudnia 2018, 13:09

@Jasnowidz: nie, to bardzo rzadki pokemon

Avatar Legolas9988

Edytowano - 28 grudnia 2018, 11:23

Polska wygląda jak Asterix XD W dodatku czytałem że nie ma już stanu wojennego na Ukrainie.

Avatar Hejter_

28 grudnia 2018, 10:54

Prędzej Polska zabrała by zachodnią część Ukrainy.
No i ogólnie gdyby państwa G7 by intetweniowały, to by złamały prawa międzynarodowe, czyli prawa które sami wprowadzili, gdyż Ukraina nie jest ani członkiem EU ani NATO, więc ich interwencja by skazała ich samych na nuklearne piekło, ale oczywiście zrzucą winę na Rosję...

Avatar MineDan

18 grudnia 2018, 05:58

Że nie spowodowały wojny światowej*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zawsze

Sajfun nieeee!

Cóż za tragedia

To tylko kwestia czasu...

Albo piranię

Asertywność 0

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka