Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Broski

22 grudnia 2018, 21:31

Wszystkich myśliwych się powinno w dupę postrzelić, zostawić we wnykach w lesie na 24 godziny, a potem na drugie tyle w sieci, może by zrozumieli, że są bandą bezmyślnych morderców.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (28)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (28)
Avatar ProMoruxBax

31 grudnia 2018, 16:44

@lorax12: nie wiedziałem haha ehh....

Avatar BubbleGum_14

11 czerwca 2019, 06:43

@Broski: Poco ta kłótnia. Gdyby nie to, że gatunków jest za dużo, to zawodu by nie było

Avatar Fenekin582

23 grudnia 2018, 12:29

jak to powiedział Abelard Giza "Za duźo zajęcy,, stand-up myśliwi

Avatar draconamalfoy

23 grudnia 2018, 07:46

Według mnie należałaby mu się bardziej surowa kara, bo bajkę to każdy może oglądać, a jelenie się nie odrodzą i trochę ich ubyło...

Avatar seweryn111

22 grudnia 2018, 20:56

Tyle że ma ją oglądać co miesiąc podczas wieloletniego wyroku. O tym autor już nie wspomniał.

Avatar kacp80

22 grudnia 2018, 20:19

Avatar Piotro165

19 grudnia 2018, 11:31

Będzie im smutno przy bajce więc przestaną potem zabijać Jelonki bo będą wiedzieć jak się czują potem takie małe zwierzętka bez rodziców

Avatar SongMan

18 grudnia 2018, 23:31

to chyba najlepsza kara w historii

Avatar
kroganin

19 grudnia 2018, 07:06

@SongMan: Emm, Norwegia i Brevik?

Avatar D3athClawPL

19 grudnia 2018, 08:30

@SongMan: Zawsze mogli zrobić jak Vaas z FC3, założyć mu sztuczne poroże, puścić w las i sami gonić ze strzelbami.

Avatar WelcomeBack_

19 grudnia 2018, 00:40

wciąż lepsze niż gnicie w celi

Avatar Jasnowidz

18 grudnia 2018, 23:47

To niehumanitarne!

Avatar Frutti56

18 grudnia 2018, 23:33

czyli za zabójstwa i strzelaniny będę oglądał Deadpoola?

Avatar SongMan

18 grudnia 2018, 23:38

@Frutti56: wchodzę w to. X-FORCE!

Avatar szalonememe

18 grudnia 2018, 23:38

@Frutti56: CZAS MORDOWAĆ !

Avatar
Spirit_

18 grudnia 2018, 23:33

No fajne było Bambi, raz oglądałem i mi się podobało, klawe graficznie.

Avatar InternetowyTroll01

18 grudnia 2018, 23:30

olaboga

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

Brawo za czujność!

Angielskie śmieszki

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka