memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
9 września 2023, 12:50
Szablon?
Odpisz
24 grudnia 2018, 15:45
Ja taktycznie nie mam prezentów
4 lipca 2019, 21:37
@Jupi_day: no bieda straszna
25 grudnia 2018, 18:19
da ktoś szablon?
24 grudnia 2018, 19:44
Ja zawsze szukam Mikołaja tylko żeby mój brat nie siedział sam z ciocią.
24 grudnia 2018, 14:53
U nas wpierw się dzielimy, potem jemy, podkładają pod choinkę prezenty, otwieramy i jemy.
24 grudnia 2018, 14:59
@KayonPL: Jecie prezenty? Co za poje**ny zwyczaj.
24 grudnia 2018, 15:47
@Kapitalista: A myślisz, że słodyczy do prezentów nie dają?
24 grudnia 2018, 15:58
@KayonPL: Wybacz mu Komuniści nie mają w zwyczaju jeść
24 grudnia 2018, 14:03
u mnie nie dostajemy prezentów
24 grudnia 2018, 15:00
@MarssPL: No tak dom dziecka to straszne miejsce.
24 grudnia 2018, 15:13
@Kapitalista: gość o ksywce "Komuch" oskarża innych o biedę
24 grudnia 2018, 15:16
@Kapitalista: panie nie dostaje, bo dla rodziców moich prezenty się daje w mikołajki, a nie w boże narodzenie
@MarssPL: W mikołajki jest Mikołaj, a w Wigilię gwiazdor.
24 grudnia 2018, 15:48
Gwiazdor? Nie słyszałem o nim.
24 grudnia 2018, 15:56
zależy gdzie
24 grudnia 2018, 15:57
myślałam że tylko u mnie w domu był "gwiazdor"
24 grudnia 2018, 14:02
Kto ma wujka Andrzeja?
24 grudnia 2018, 15:08
@kuleczka2006: Lepsze pytanie to kto nie ma?
24 grudnia 2018, 15:36
@XStuntManiac1: Ja.
24 grudnia 2018, 15:10
U mnie jak są wgl prezenty to dobrze. A jak już, to najpierw opłatek itp, potem jedzenie i dopiero można było otwierać prezenty jak były
20 grudnia 2018, 21:35
U nas najpierw jest dzielenie się opłatkiem, potem jemy i dopiero po jedzeniu otwieramy prezenty.
24 grudnia 2018, 14:40
@xmrocznax: tez
20 grudnia 2018, 22:08
U mnie najpierw je się wszystkie potrawy a dopiero później prezenty
20 grudnia 2018, 22:10
@Jasnowidz: Dlaczego jecie prezenty?
20 grudnia 2018, 22:12
@xmrocznax: Taka tradycja
20 grudnia 2018, 21:21
U mnie po zjedzeniu najmłodsi razem z babcią i ciocią idą na "szukanie mikołaja" a po powrocie do domu prezenty można rozpakować (wcześniej są schowane)
Edytowano - 20 grudnia 2018, 21:15
U mnie najpierw trzeba zjeść swoją porcję. Albo cokolwiek
20 grudnia 2018, 21:10
Po co otwierać prezenty od razu?
20 grudnia 2018, 21:00
co to za film?
20 grudnia 2018, 21:01
Ten sam co mówiłem ostatnio
20 grudnia 2018, 21:04
Madagaskar 2
20 grudnia 2018, 21:09
@rafiki56: Dziękuję
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież9 września 2023, 12:50
Szablon?
Odpisz
24 grudnia 2018, 15:45
Ja taktycznie nie mam prezentów
Odpisz
4 lipca 2019, 21:37
@Jupi_day: no bieda straszna
Odpisz
25 grudnia 2018, 18:19
da ktoś szablon?
Odpisz
24 grudnia 2018, 19:44
Ja zawsze szukam Mikołaja tylko żeby mój brat nie siedział sam z ciocią.
Odpisz
24 grudnia 2018, 14:53
U nas wpierw się dzielimy, potem jemy, podkładają pod choinkę prezenty, otwieramy i jemy.
Odpisz
24 grudnia 2018, 14:59
@KayonPL: Jecie prezenty?
Co za poje**ny zwyczaj.
Odpisz
24 grudnia 2018, 15:47
@Kapitalista: A myślisz, że słodyczy do prezentów nie dają?
Odpisz
24 grudnia 2018, 15:58
@KayonPL: Wybacz mu
Komuniści nie mają w zwyczaju jeść
Odpisz
24 grudnia 2018, 14:03
u mnie nie dostajemy prezentów
Odpisz
24 grudnia 2018, 15:00
@MarssPL: No tak dom dziecka to straszne miejsce.
Odpisz
24 grudnia 2018, 15:13
@Kapitalista: gość o ksywce "Komuch" oskarża innych o biedę
Odpisz
24 grudnia 2018, 15:16
@Kapitalista: panie
nie dostaje, bo dla rodziców moich prezenty się daje w mikołajki, a nie w boże narodzenie
Odpisz
24 grudnia 2018, 15:47
@MarssPL: W mikołajki jest Mikołaj, a w Wigilię gwiazdor.
Odpisz
24 grudnia 2018, 15:48
Gwiazdor? Nie słyszałem o nim.
Odpisz
24 grudnia 2018, 15:56
zależy gdzie
Odpisz
24 grudnia 2018, 15:57
myślałam że tylko u mnie w domu był "gwiazdor"
Odpisz
24 grudnia 2018, 14:02
Kto ma wujka Andrzeja?
Odpisz
24 grudnia 2018, 15:08
@kuleczka2006: Lepsze pytanie to kto nie ma?
Odpisz
24 grudnia 2018, 15:36
@XStuntManiac1: Ja.
Odpisz
24 grudnia 2018, 15:10
U mnie jak są wgl prezenty to dobrze.
A jak już, to najpierw opłatek itp, potem jedzenie i dopiero można było otwierać prezenty jak były
Odpisz
20 grudnia 2018, 21:35
U nas najpierw jest dzielenie się opłatkiem, potem jemy i dopiero po jedzeniu otwieramy prezenty.
Odpisz
24 grudnia 2018, 14:40
@xmrocznax: tez
Odpisz
24 grudnia 2018, 14:53
@xmrocznax: tez
Odpisz
20 grudnia 2018, 22:08
U mnie najpierw je się wszystkie potrawy a dopiero później prezenty
Odpisz
20 grudnia 2018, 22:10
@Jasnowidz: Dlaczego jecie prezenty?
Odpisz
20 grudnia 2018, 22:12
@xmrocznax: Taka tradycja
Odpisz
20 grudnia 2018, 21:21
U mnie po zjedzeniu najmłodsi razem z babcią i ciocią idą na "szukanie mikołaja" a po powrocie do domu prezenty można rozpakować (wcześniej są schowane)
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2018, 21:15
U mnie najpierw trzeba zjeść swoją porcję.
Albo cokolwiek
Odpisz
20 grudnia 2018, 21:10
Po co otwierać prezenty od razu?
Odpisz
20 grudnia 2018, 21:00
co to za film?
Odpisz
20 grudnia 2018, 21:01
Ten sam co mówiłem ostatnio
Odpisz
20 grudnia 2018, 21:04
Madagaskar 2
Odpisz
20 grudnia 2018, 21:09
@rafiki56: Dziękuję
Odpisz