memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
27 października 2019, 18:36
Tak , tak...
Odpisz
22 czerwca 2019, 23:08
Ja nie mam problemu bo nie mam drzwi w pokoju
31 grudnia 2018, 00:16
U mnie mimo próśb zawsze zostawiają drzwi otwarte na ościerz...
Edytowano - 30 grudnia 2018, 21:26
U mnie w domu tylko brat zamyka za sobą drzwi dlatego, że on też zna ten problem.
30 grudnia 2018, 20:27
nie będziesz denerwować się, że ktoś nie zamyka drzwi, jeśli nie będziesz mieć domu
30 grudnia 2018, 20:12
ja tak mam jak mówię wszystkim jak wyjdziesz zgaś światło
21 grudnia 2018, 22:44
21 grudnia 2018, 20:06
było podobne
21 grudnia 2018, 19:47
Ja tam lubie otwarte mieć drzwi od pokoju
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież27 października 2019, 18:36
Tak , tak...
Odpisz
22 czerwca 2019, 23:08
Ja nie mam problemu bo nie mam drzwi w pokoju
Odpisz
31 grudnia 2018, 00:16
U mnie mimo próśb zawsze zostawiają drzwi otwarte na ościerz...
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2018, 21:26
U mnie w domu tylko brat zamyka za sobą drzwi dlatego, że on też zna ten problem.
Odpisz
30 grudnia 2018, 20:27
nie będziesz denerwować się, że ktoś nie zamyka drzwi, jeśli nie będziesz mieć domu
Odpisz
30 grudnia 2018, 20:12
ja tak mam jak mówię wszystkim jak wyjdziesz zgaś światło
Odpisz
21 grudnia 2018, 22:44
Odpisz
21 grudnia 2018, 20:06
było podobne
Odpisz
21 grudnia 2018, 19:47
Ja tam lubie otwarte mieć drzwi od pokoju
Odpisz