Na prawdziwym to dopiero będzie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To się nie może nie udać
Pozdrawiam świetliki
Mało znany szczegół
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2018, 20:44
Jak brzmiało te zadanie? Naprawdę dali coś fc*** trudnego czy po prostu pokolenie ułomów? :v
Odpisz
21 grudnia 2018, 20:45
@zurek1: Przykładowe zadanie otwarte.
Odpisz
21 grudnia 2018, 20:45
@zurek1: wiem że gimnazjalny był prosty
Odpisz
21 grudnia 2018, 20:55
@drzefko: My w ósmej klasie mamy w ch*j trudno. Moja nauczycielka która kiedyś była egzaminatorką powiedziała że robią tak trudne egzaminy bo chcą żeby nas było więcej w zawodówkach.
Odpisz
21 grudnia 2018, 20:58
Przez 2 lata będzie podwojona liczba uczniów, a żeby wszyscy mieli swoje miejsca w szkołach robą tak trudne egzaminy, aby tzw. najsilniejsi dostali się do swoich szkół, a resztę wpie**olą do zawodówek.
Odpisz
21 grudnia 2018, 22:10
@Polish_Soldier: Dobra, rozumiem czemu tak internet krzyczy na to :v Do zrobienia jest, ale sam w 8 klasie/3gim bym miał problem xD
Odpisz
21 grudnia 2018, 22:59
@Polish_Soldier: W sumie też pisałem próbne i z zadań otwarty zrobiłem 2 na bodaj 6 możliwych.
Odpisz
24 grudnia 2018, 10:25
@Polish_Soldier: W mojej klasie nikt tego zadania nie rozwiązał, a chodzę do językowej, wiecie, najlepsi w swoim roczniku (XD) i te sprawy.
Odpisz
24 grudnia 2018, 10:35
@Polish_Soldier: to nie jest jakieś wybitnie trudne
Odpisz
24 grudnia 2018, 11:44
@Polish_Soldier: jak się zna wzór na przekątną kwadratu, to nie ma problemu,
a jak się wzorów nie uczy to się nic potem nie zrobi, tego na chłopski rozum się nie da zrobić
Odpisz
24 grudnia 2018, 15:17
@Polish_Soldier: To są tylko dwa działania.
Odpisz
24 grudnia 2018, 17:01
twierdzenie pitagorasa
Odpisz
24 grudnia 2018, 20:24
macie odpowiedź
Odpisz
25 grudnia 2018, 11:11
@awazan: ja zrobiłem z wzoru, zobaczymy czy zaliczą
Odpisz
Edytowano - 25 grudnia 2018, 23:18
@awazan: to rozwiązanie jest bez sensu bo w tym zadaniu nie chodzi o podanie liczby w przybliżeniu spełniającej a√2=4,5 tylko o największe możliwe a by wynik był mniejszy od 4,5
Odpisz
26 grudnia 2018, 00:13
@jejpiotrek2727: To jest to samo
Odpisz
26 grudnia 2018, 14:25
@Rander: i tak nie zrobiłam bo nie rozumiałam i nadal nie rozumiem treści polecenia
Odpisz
26 grudnia 2018, 15:31
@Rander: wynik jest ten sam ale rozwiązanie nie zgodne z treścią zadania
Odpisz
26 grudnia 2018, 16:00
@jejpiotrek2727: Rozwiązanie jest identyczne.
Odpisz
26 grudnia 2018, 18:01
@Rander: Poprostu uważam, że nie powinno się tego przyrównywać bo w zadaniu chodzi o największe możliwe całkowite a dlatego znak <=. Przez znak = trzeba robić jakieś przybliżenia, których z założenia zadania nie powinno być.
Odpisz
26 grudnia 2018, 18:13
@jejpiotrek2727: "a" które obliczyli w rozwiązaniu to nie ściana kwadratu tylko niewiadoma w równaniu, więc wszystko się zgadza.
Odpisz
27 grudnia 2018, 22:17
@Rander: ehh może za bardzo się czepiam w sumie egzaminator i tak wie że chodzi o to samo
Odpisz
27 grudnia 2018, 23:30
@jejpiotrek2727: Nie czepiasz się.
Po prostu się mylisz.
Odpisz
28 grudnia 2018, 11:03
@Rander: czepiam się do rozwiązania na stronie co nie znaczy że moje jest błędne
Odpisz
28 grudnia 2018, 12:57
@jejpiotrek2727: Nie mówię, że twoje jest błędne.
Mówię, że mylisz się w stosunku do rozwiązania podanego na stronie.
Odpisz
29 grudnia 2018, 16:34
@Rander: ok podsumowując zapis nie ma znaczenia
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2018, 11:44
84%
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2018, 10:02
@panbrzozka: 88,5% ale gimnazjalny
Odpisz
24 grudnia 2018, 10:20
@esterin: 90% gimnazjalny
Odpisz
28 grudnia 2018, 21:48
@panbrzozka: 93% ósma klasa
Odpisz
26 grudnia 2018, 03:35
łatwy
Odpisz
21 grudnia 2018, 20:40
matma>angielski>polski
Odpisz
24 grudnia 2018, 10:36
angielski>polski>matma
Odpisz
24 grudnia 2018, 11:42
matma=angielski=polski
wszystko było łatwe
Odpisz
24 grudnia 2018, 13:08
(matma=polski) >angielski
Odpisz
24 grudnia 2018, 16:29
@MrGig: (polski)> matma+angielski
Odpisz
24 grudnia 2018, 10:20
Pamiętacie to zadanie rok temu na którym pole prostokąta wyszło ponad 2000?
Odpisz
24 grudnia 2018, 10:39
@Polalak: to z siatką? tam trzeba było brać cały prostokąt jako siatkę, a nie jeden bok, czego niektórzy nie zrobili i wychodziły im duuuże liczby
Odpisz
24 grudnia 2018, 10:25
Cóż, na pierwszej próbnej jaką pisałem miałem 54%, a na głównej 98%, więc nie ma się czego bać :p
Odpisz
24 grudnia 2018, 10:21
Za na końcowym egzaminie miałem 34% nigdy nie byłem najlepszy z matmy. Ale 75% z anglika to już coś.
Odpisz
21 grudnia 2018, 20:37
Oprócz tego jednego zadania, egzamin był dość łatwy
Odpisz
21 grudnia 2018, 20:45
to chyba moja szkoła to ułomy, którzy płakali po egzaminie
Odpisz
21 grudnia 2018, 21:38
Też nie wiem co złego w tym egzaminie, po za tym zadaniem z trojkatami
Odpisz
21 grudnia 2018, 21:02
xD A gimnazjum ma wyje**ne bo łatwe były
Odpisz
21 grudnia 2018, 21:05
tylko ostatnie było trochę poje**ne moim zdaniem
Odpisz
21 grudnia 2018, 20:58
54% xd
Odpisz
21 grudnia 2018, 20:46
W klasie ósmej czy trzeciej gimnazjum?
Odpisz
21 grudnia 2018, 20:29
Odpisz
21 grudnia 2018, 20:46
Druga wersja.
Odpisz
21 grudnia 2018, 20:42
wszystkiego najlepszego itp
Odpisz