Chcę odpocząć, a nie czytać!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zdeklasowani znowu
Trzeba brać osobną torbę
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2020, 20:02
Witamy w mechaniku!
Odpisz
30 grudnia 2018, 15:20
ja mam Anie z Green Wzgórze :(
Odpisz
30 grudnia 2018, 14:18
Mały Książę na 3
Nie jest źle bo jest króciutki, a książki bardzo lubię czytać. Ale zajebiście też nie jest, bo podobają mi się w większości fantasy.
Odpisz
29 grudnia 2018, 00:22
Ja na szczęście tylko "szatan z siódmej klasy" na 3 stycznia, więc jeszcze nie jest źle
Odpisz
29 grudnia 2018, 00:15
Krzyżacy
Na 2 stycznia
Aktualnie jestem na 1 stronie streszczenia, które ma coś ok. 50 stron.
Odpisz
27 grudnia 2018, 10:56
Pan Tadeusz akurat fajny, gorsze są chłopi, nad niemnem, wesele, lalka, dziady i chyba coś jeszcze ale nie pamiętam
Odpisz
27 grudnia 2018, 11:07
@Katrina2712: Dziady są spoko. Lalki nienawidziłem. Parę lektur było dla mnie głupich np. Ferdydurke. Kilka mnie zanudziło np. Nad Niemnem. Kilka mnie całkowicie pochłonęło np. Inny Świat, Mistrz i Małgorzata, Dżuma, Pan Tadeusz, Zbrodnia i Kara
Odpisz
27 grudnia 2018, 11:14
@Sputnik: Nie miałam Mistrza i Małgorzaty, a w Zbrodni i Karze wkurzał mnie główny bohater
Odpisz
27 grudnia 2018, 11:32
@Katrina2712: ja myślę i tak że w takiej sytuacji najgorsi są krzyżacy a już takową sytuację przerabiałem w gimbie i w sierpniu razem ze wszystkimi z 3 klas 😑
Odpisz
27 grudnia 2018, 15:40
@Katrina2712: Polecam Ci przeczytać dla siebie. Można się pośmiać, a Bułhakow ma lekkie pióro.
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2018, 14:47
@ziomy44: Krzyżacy nie byli tacy źli o.o Sienkiewicz całkiem spoko pisał
Odpisz
28 grudnia 2018, 14:48
@Sputnik: dzięki, jak będę miała kiedyś chwilę to przeczytam
Odpisz
22 grudnia 2018, 22:55
U mnie tak samo, wariatka zadała nam Pana Tadeusza w piątek i zrobi sprawdzian 7 stycznia.
Odpisz
27 grudnia 2018, 10:03
U mnie 7 stycznia będą Kamienie na Szaniec, więc cóż
Odpisz
27 grudnia 2018, 10:23
u mnie lalka więc ja jestem w trochę gorszej sytuacji XD, a serio to pana tadeusza nie czyta się źle
Odpisz
27 grudnia 2018, 10:48
@Selkes: Ja z kolei Pana Tadeusza nie mogłam znieść, a lalkę czytało mi się całkiem całkiem. Ale całej i tak nie przeczytałam. Dobrze że są filmy, to uratowało mnie i przy lalce, i panu Teaduszu, i ostatnio przy Zbrodni i Karze. Ale żałuję że nie przeczytałam tego ostatniego, w przyszłości na pewno nadrobię.
Odpisz
27 grudnia 2018, 11:14
@NightFox: a ja lalki nie mam nwm dlaczego
Odpisz
27 grudnia 2018, 12:17
@miszczv2: a jesteś w szkole średniej i robicie pozytywizm?
Odpisz
27 grudnia 2018, 12:57
@Selkes: ja mam balladyne po feriach
Odpisz
27 grudnia 2018, 13:02
Rak samo jestem na 3 księdze
Odpisz
27 grudnia 2018, 14:04
@awazan: "Rak samo"?
Odpisz
27 grudnia 2018, 17:00
@kacp80: autokorekta Level Samsung
Odpisz
27 grudnia 2018, 17:15
@Mati129: u mnie kamienie na szaniec 2 stycznia
Odpisz
27 grudnia 2018, 17:51
@awazan: mi nie poprawiło
Odpisz
28 grudnia 2018, 00:42
@kacp80: u mnie quo vadis
Odpisz
28 grudnia 2018, 07:45
@miszczv2: ok, ale czemu odpowiadasz mi?
Odpisz
27 grudnia 2018, 10:26
Odpisz
28 grudnia 2018, 02:05
@Alysha: Polecam streszczenie szczegółowe. Starczy na 4.
Odpisz
28 grudnia 2018, 02:04
A raczej chcę odpocząć, czytając to, co sam lubię, a nie to, co mi każą. Ja mam tak na przykład teraz. Czytam dzień i noc jedną z moich ulubionych serii, a nie "lekturę".
Odpisz
27 grudnia 2018, 11:53
Pan Tadeusz jest spoko, czasami trochę nudzi ale dość szybko się czyta, mi udało się w 3 dni ogarnąć. Gorzej teraz, bo w trakcie omawiania Tadka musimy czytać Lalkę, a po Lalce Zbrodnię i Karę.
Odpisz
27 grudnia 2018, 12:00
@KatarzynaViktoria: W Tadku jest mnóstwo absurdalnego humoru i śmiechawskich rymów. Jedyna lektóra, którą przeczytałam w liceum.
Odpisz
27 grudnia 2018, 15:57
*lektura.
Odpisz
27 grudnia 2018, 20:56
@Polish_Soldier: To miałam na myśli. Dziena!
Odpisz
27 grudnia 2018, 18:45
To dosłownie ja. Wszystko się zgadza
Odpisz
27 grudnia 2018, 17:57
Ciesz się, że nie "Nad Niemnem"
Odpisz
27 grudnia 2018, 10:24
A u mnie sprawdzian z niemca eh
Odpisz
27 grudnia 2018, 15:59
@Leishh:
Odpisz
27 grudnia 2018, 16:25
@Leishh: Ja mam egzamin 7-go i kolosa 11-go więc łączę się w bólu.
Odpisz
27 grudnia 2018, 15:22
Nauczyciel nie ma prawa wykorzystywać czasu wolnego uczniów, weekendów, ferii czy wakacji halo
Odpisz
27 grudnia 2018, 15:56
@the_endrju: Powiedz to nauczycielą.
Odpisz
27 grudnia 2018, 18:46
@Polish_Soldier: nauczycielom* niektórym się jednak przyda XD
Odpisz
27 grudnia 2018, 15:20
Mam do przeczytania Krzyżaków.
Spokojnie, nie całą książkę, raczej pierwszą część.
Odpisz