Stefan Karl Stefansson został oficjalnie "Człowiekiem Roku 2018" w swojej rodzimej Islandii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Deal życia
Pozdrawiam świetliki
Przerwa na herbatkę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2019, 22:15
F
Odpisz
4 października 2019, 14:42
We are number one
Odpisz
24 maja 2019, 17:48
F
Odpisz
21 lipca 2019, 17:01
@flipereq: F
Odpisz
30 grudnia 2018, 21:50
Number one forever
Odpisz
30 grudnia 2018, 21:50
Jedna informacja umie poprawić cały dzień
Odpisz
30 grudnia 2018, 19:53
Życie jednak jest piękne...
Odpisz
22 grudnia 2018, 15:22
rodzimej?
Odpisz
22 grudnia 2018, 15:31
islandia
Odpisz
22 grudnia 2018, 15:44
pytam co to znaczy bo nie wiem
Odpisz
22 grudnia 2018, 15:45
to znaczy, że stamtąd pochodzi
Odpisz
22 grudnia 2018, 16:18
@Vlodziu: czyli rodzinnej?
Odpisz
22 grudnia 2018, 16:22
Powiedzmy. Ale mówi się "rodzimej"
Odpisz
22 grudnia 2018, 16:26
Rodzinna - należąca do rodziny, związana z rodziną
Rodzima - wywodząca się z twojego domu/regionu/kraju
Odpisz
22 grudnia 2018, 16:26
@Nanook: Dziękuję
Odpisz
30 grudnia 2018, 17:29
Rodzima ma więcej wspólnego z rodzeniem niż z rodziną, miejsce w którym się urodził
Odpisz
30 grudnia 2018, 18:20
Notatki: Obserwacje wykazują iż obiekty zadające pytania bardzo często są odpierani falą negatywnych opinii. Mimo tego, obiekty odbierają to jak swoją tradycję. Wymaga się większej ilości badań, szczególnie obiektów 3xN i 4xN.
Odpisz
30 grudnia 2018, 19:27
@matix044: nie wymaga się, to każdy wie
zadasz pytanie
czerwone
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2018, 15:37
Dlaczego tylko w Islandii?
Powinien nim być (oficjalnie) na całym świecie
Odpisz
30 grudnia 2018, 14:01
@PanFoka: nie zapominaj o Stanie Lee
Odpisz
30 grudnia 2018, 14:14
@PanFoka: nie przesadzaj
oprócz internetowych memów i fanów to nie zrobił za wiele
Odpisz
30 grudnia 2018, 14:23
@thesarge: O Stanie Lee nikt nic nie wiedział, dopiero jak umarł nagle pojawiło się pierdylion fanów a po miesiącu wszyscy zapomnieli
Odpisz
30 grudnia 2018, 14:45
@szymon115: Teraz pomyśl co było bardziej popularne. Filmy marvela w których wystąpił Stan Lee czy We Are Number One?
Odpisz
30 grudnia 2018, 15:06
@szymon115: o Aloisie Alzheimerze jak zwykle nikt nie pamięta
Odpisz
30 grudnia 2018, 15:08
@Polalak: Ale on nie umarł w 2018
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2018, 15:10
a ja to napisałem pięknie odmalowałem
Odpisz
30 grudnia 2018, 15:45
@PanFoka: Ma być człowiekiem roku bo umarł? Wiesz w ogóle co piszesz?
Odpisz
30 grudnia 2018, 18:23
@Rakiczan: Mi tu chodzi o pamięci o osobie, a nie o tym co stworzyli.
Porównaj sobie półroczne memowanie o Stefanie do miesiacznej sraki o Stanie Lee
Odpisz
30 grudnia 2018, 18:27
@szymon115: To w takim razie Stephen Hawking powinien mieć równe szanse
Odpisz
30 grudnia 2018, 18:01
Fajnie. Co mam zrobić z tą informacją?
Odpisz
22 grudnia 2018, 15:13
Teraz tylko postawić mu ten pomnik.
Odpisz
22 grudnia 2018, 15:22
@Amebus:
Odpisz
30 grudnia 2018, 15:29
*Pomnika
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2018, 16:01
@KubaK1975: Masz rację. "Teraz tylko postawić mu ten pomnika."
Odpisz
30 grudnia 2018, 16:54
@KubaK1975: Przepraszam nie tutaj
Odpisz
22 grudnia 2018, 15:46
Zdobył 73% głosów. Druga osoba dostała dopiero 6%. Ale pogrom xd
A, no i jakby co to nie został wcale oficjalnie człowiekiem roku na Islandii. Po prostu wygrał w plebiscycie zorganizowanym wśród czytelników islandzkiej gazety DV.
Odpisz
30 grudnia 2018, 14:45
@Nanook: Psujesz mema w sumie
Odpisz
30 grudnia 2018, 14:49
@Jarzebina5: mem jest by śmieszyć, a komentarze by dopowiedzieć możliwe niezgodności. I świat działa w symbiozie
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2018, 14:54
@Jarzebina5: Moim zdaniem go umocnił wspominając o tym, że facet dostał prawie trzy czwarte głosów CZYTELNIKÓW GAZETY. Czytelnicy gazet to dużo rzadziej zorientowani memiarze, a mimo to i tak wybrali Stefana.
Szacun dla Islandczyków
Odpisz
22 grudnia 2018, 17:50
I dobrze, zasłużył
Odpisz
22 grudnia 2018, 16:23
Trzeba go kanonizować
Odpisz
22 grudnia 2018, 15:29
To teraz jeszcze mu ten pomnik postawić i będzie cacy
Odpisz
22 grudnia 2018, 15:24
Odpisz