I weź tu bądź dobrym uczniem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
To by wystarczyło
Pilne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2023, 17:44
Były przewodniczący mojej klasy opowiedział nam kiedyś historię o swoim nauczycielu z podstawówki, który zawsze dawał przewidywaną ocenę 1, by móc wstawić potem jakąkolwiek (ostateczna ocena nie może być niższa od przewidywanej), więęęc
Odpisz
18 stycznia 2019, 13:43
I prawidłowo nie :D
Odpisz
17 stycznia 2019, 02:39
Mam 4 z edb nie mając zeszytu do tego przedmiotu.
Odpisz
17 stycznia 2019, 07:56
@mortzmargonem: mam 5 z EDB nie mając żadnego zeszytu ani podręcznika
tak jak cała klasa, bo mamy nie nosić.
Odpisz
17 stycznia 2019, 13:24
@mortzmargonem: Ja tak samo nie zakładałem zeszytu do tego przedmiotu. Już prawie koniec półrocza, a baba od edb nadal się nie skapnęła ;p
Odpisz
17 stycznia 2019, 00:21
U mnie ocemy proponowane/przewidywane nie znikaja. Nawet jesli podniose srednia, to one nie poprawia sie, tylko koncowa na semestr lub koniec roki bedzie zgodna ze srednia
Odpisz
16 stycznia 2019, 22:37
w 3gim dostałem z historii 6 na koniec przy średniej 4.62
?¿
Odpisz
22 grudnia 2018, 17:16
jak można z takiego przedmiotu mieć 1?
Odpisz
22 grudnia 2018, 17:25
ty się śmiejesz a ja mam na chwilę obecną 0 z pszyrki, bo nie mam żadnej oceny xD
Odpisz
22 grudnia 2018, 18:33
@Krzyniu: pszyrki? myślałem że trochę starszy jesteś
Odpisz
22 grudnia 2018, 18:41
@SzyMOON_: Poprawiałem klasę 11 razy
Odpisz
22 grudnia 2018, 18:58
@Krzyniu: Rodzice cie jeszcze nie wyje**li ?
Odpisz
22 grudnia 2018, 19:07
@SzyMOON_: przejechałem ich walcem ale nikt w skarbówce nie zauważył i ciągle przychodzi renta
Odpisz
26 grudnia 2018, 15:48
Jak masz nauczyciela takiego jak ja, który zamiast uczyć praktyki która może uratować komuś życie to uczy teorii i przepytuje wszystkich z rzeczy kompletnie nie potrzebnych np. definicja bezpieczństwa, a za brak zeszytu i notatek (które są zbędne na tym przedmiocie) dostajesz jedynke to łatwo dostać jedynke na koniec roku z EDB...
Oliwy do ognia dodaje również fakt, że facet wymaga uczenia się według tego co on mówi i nie uznaje podręcznika
Odpisz
16 stycznia 2019, 20:13
@Krzyniu: Bo pewnie nie chodzisz do szkoły XD [to tak na jaja]
Odpisz
16 stycznia 2019, 20:26
Ja mam podobnie z historią. Pani ma zapisany wzór, jakie informacje mają być w pierwszym zdaniu, jakie w drugim itp. Uczy tez WOSu i jak trzeba dać 4 przymiotniki wyborów (tajne, bezpośrednie, powszechne, równe) to najpierw TRZEBA wymienić równe, albo nie zalicza
Odpisz
16 stycznia 2019, 20:29
Muszę cię zaskoczyć bo ja dlatego że mam jakiegoś Downa albo inne choroby umysłowe i nie potrafię na tą lekcję przynieść rękawiczek ochronnych w przedostatnim dniu od wystawienia ocen ledwo to poprawiłem na 2
Odpisz
16 stycznia 2019, 20:54
Mam tak samo, Ale mamy farta, bo to 40 letni fanatyk kabaretów, więc 20 minut przepisywania jakiś pierdół z podręcznika np. Definicja słowa "ambulans" (Tak ku*wa, ambulans) , a potem 25min. patrzenia jak chłop przebiera się za babę.
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2019, 21:05
Ale zauważyłeś że przewidywana ocena nie zgadza się ze średnią? Więc typ zamiast 1 powinien mieć 4
Odpisz
16 stycznia 2019, 20:51
Nieklasyfikacja?
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2019, 20:36
może za mało ocen
Odpisz
22 grudnia 2018, 16:11
Jak masz jedną 5 i jedną 4 a reszta nb to się nie dziw
Odpisz
22 grudnia 2018, 15:52
Mem od razu śmieszniejszy gdy dodamy "XD"
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2018, 15:51
Podejrzewam że masz niewystarczającą frekwencję, lub nie zaliczyłeś jakegoś sprawdzianu
Odpisz